Nemoci a choroby – k jakým je náchylnější vaše znamení? 3

By | 04.02.2020

V životě každého člověka se dříve či později objeví nějaké ty zdravotní neduhy. Něco je vrozeno, kdy jste se s problémy už narodily, něco je dáno dědičně, tedy máte predispozice pro jednotlivá onemocnění a další získáte během života. Pátrali jste někdy nad tím, proč máte tu či onu nemoc? Lékařská astrologie je jedním z oborů samotné astrologie a naznačuje, které neduhy, choroby a nemoci mohou mít jednotlivá znamení a jaký to má následně na zdraví vliv. Rozložení planet v horoskopu je tedy důležité jak pro psychickou tak i fyzickou kondici.

Nemoci a znamení

Hvězdy a planety mohou mít vliv na zdraví jednotlivých znamení. Můžete být náchylnější k určitým nemocem nebo určitému okruhu nemocí. Na co je dobré dát si pozor? Čeho se vyvarovat nebo před čím sebe a třeba i své blízké a rodinu chránit? Jaké nemoci mohou hrozit právě vašemu znamení?

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci jsou lidé inteligentní, vnímaví a přizpůsobiví. Problémy jim může působit senná alergická rýma, kterou trpí a pak klasické neduhy jako kašel nebo nachlazení. Projevuje se u nich častěji také astma a problémy s dýcháním, které se s ním pojí. Jestliže se neobjevují problémy s dechem, pak mohou mít problémy s rukama, od různých bolestí až po problémy se svaly a podobně. Nervozita, stres a obvyklý pesimismus jim může bránit v běžných radostech a mít vliv na jídlo nebo spánek.

Rak (22. června – 22. července)

Raci jsou jedinci velmi citliví a vnímají, hodně se nechávají ovlivnit emocemi. Jejich problémem proto mohou být deprese, kdy si přehnaně k srdci berou kritiku nebo to, co se okolo nich děje. Mohou mít problémy také s obezitou, což se váže na deprese. Když se u nich objeví emocionální nepohoda mají tendence zajídat, je což vede k přibírání. A právě přejídání někdy může mít vliv také na zažívání.

Přečíst  Domovy přírodních duchů
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..