Nejlepší zmrzlina? Zkuste se na ní podívat z pohledu znamení 5

By | 05.06.2020

Pomalými krůčky se blíží léto. Venku je stále častěji teplejší počasí, sluníčko svítí, což vyhání přirozeně lidi ven. Na procházku, na celodenní výlet. Otevírají se první zmrzlinové stánky a vy neodoláte a dáte si. To přece k jaru a nadcházejícímu létu patří! Máte svou oblíbenou příchuť? Určitě ano, každý má. Někomu chutná čokoládová, jiný miluje jahodovou nebo klasickou vanilkovou příchuť. Existuje spousta nejrůznějších příchutí, takže v rámci toho můžete zkoušet nové a neotřelé příchutě.

Nejlepší zmrzlina pro vás

Ať už má každý svou oblíbenou příchuť, přemýšlíte nad tím, která zmrzlina je pro vás ta nejlepší? A kdo vůbec může určit, že právě toto je ta nejlepší zmrzlina? Chuťové buňky každého člověka jsou nastaveny jinak. Zkusme to skrz znamení. I horoskopy mohou o člověku mnoho prozradit a takové znamení může určit, která zmrzlina může být ta nejlepší právě pro vás.

Váhy (23. září – 23. října)

Jsou estéti a kreativci každým coulem. Potřebují v životě harmonii, nesnáší hádky a chtějí prostě a jednoduše rovnováhu a to jak na poli přátelském, partnerském tak i tom osobním. Často jsou Váhy právě smířlivé strany, takže působí jako mediátoři a ti, kteří se snaží o smír. Pro Váhy je proto nejlepší jemná smetanová zmrzlina, ve které najdete malé kousky čokolády. Straciatella je tím pravým!

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štíři jsou tak trochu tajemní a možná působí dost zvláštně – jinak než ostatní. O druhých lidem možná víte, co si myslí, ale u Štírů to tak jednoduché není. Možná ani nevíte, jakou zmrzlinu mají nejraději. Možná je pro ně dobrá zmrzlina z tmavé čokolády? Není tolik sladká, jako klasická a běžně lidi raději sáhnou po jiné. Ovšem Štíři se svým tajemnem rádi sáhnou po zmrzlině z tmavé čokolády.

Přečíst  Vstávání – ponocujete nebo ráno vstáváte brzy? Napoví horoskop! 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..