Nejlepší zmrzlina? Zkuste se na ní podívat z pohledu znamení 4

By | 23.06.2020

Pomalými krůčky se blíží léto. Venku je stále častěji teplejší počasí, sluníčko svítí, což vyhání přirozeně lidi ven. Na procházku, na celodenní výlet. Otevírají se první zmrzlinové stánky a vy neodoláte a dáte si. To přece k jaru a nadcházejícímu létu patří! Máte svou oblíbenou příchuť? Určitě ano, každý má. Někomu chutná čokoládová, jiný miluje jahodovou nebo klasickou vanilkovou příchuť. Existuje spousta nejrůznějších příchutí, takže v rámci toho můžete zkoušet nové a neotřelé příchutě.

Nejlepší zmrzlina pro vás

Ať už má každý svou oblíbenou příchuť, přemýšlíte nad tím, která zmrzlina je pro vás ta nejlepší? A kdo vůbec může určit, že právě toto je ta nejlepší zmrzlina? Chuťové buňky každého člověka jsou nastaveny jinak. Zkusme to skrz znamení. I horoskopy mohou o člověku mnoho prozradit a takové znamení může určit, která zmrzlina může být ta nejlepší právě pro vás.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi milují obdiv a nadšení druhých, jsou to sluneční znamení, vždycky pozitivní, hledající tu příjemnou stránku života. Umí rozdávat energii a dobrou náladu široko daleko. Potřebují jen to nejlepší, nespokojí se jen tak s někým. Jsou extroverti a potřebují k životu obdiv a publikum. Zmrzlina? Možná obyčejná? To nehrozí, to pro ně není dostatečně dobré. Potřebují jedině zmrzlinový pohár, protože je to přeci to nejlepší. Nehledí na kalorie, budou si jej vychutnávat dlouho a o to jde.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny jsou pořádkumilovné, mají rády všechno naplánované a zorganizované. Jsou rády, když jde všechno podle plánu. Často bývají štíhlé, protože nedopustí, aby jejich tělo bylo nějak nešetrně ničeno. Potrpí si na kvalitní jídlo, kvalitní produkty, hodně řeší přírodu. Často volí ovocný jogurt, protože skvěle chutná, má mnohem méně kalorií a tuku, takže je to dvojitá výhra.

Přečíst  Hledání motivace – proč se zrovna vašemu znamení nic nechce? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..