Nejčastější lži – o čem nejčastěji lžou jednotlivá znamení? 3

Napsala | 27.03.2020

Říká se, že lež má krátké nohy a dříve nebo později vyjde každá lež najevo. Existují lži milosrdné, které by možná někdo mohl prominout, protože se říkají s cílem pomoci, ne ublížit. Ať máte před sebou jakkoliv chcete pravdomluvného člověka, snad každý už někdy zalhal. Ať zapřel nějaké informace, řekl svým blízkým, že se mu líbí účes, oblečení a podobně. Někdo lže, aby se dostal tam, kam potřebuje, chce se vylepšit v očích druhých nebo jen proto, aby získal lítost, ohleduplnost a respekt u druhých. Je mnoho lží, které lidé, někdy i během dne, řeknou.

Lež má krátké nohy

O čem nejčastěji lžete? O tom, co jste dělali, kde jste byli, jak se cítíte nebo lžete často druhým? Zkuste se na to podívat optikou horoskopů. Která znamení lžou a o čem nejčastěji? Jaké lži můžete slýchávat od Berana nebo třeba Kozoroha?

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci jsou velmi přizpůsobiví jedinci, rádi si povídají a to o různých tématech, jsou vysoce intelektuální a libují si ve filozofii. Často lžou o všem okolo sebe – o místech, kam se chystají vyrazit nebo také o lidech, které poznali. Jsou to velcí dobrodruzi a velmi rádi se baví, takže nemusí pociťovat povinnost k tomu, že někomu něco slíbili nebo řekli. Objeví-li se před nimi nový a lepší plán, okamžitě svůj rozvrh překopou a ani nikoho neinformují.

Rak (22. června – 22. července)

Raci jsou velmi citliví jedinci, kteří jsou také hodně vnímaví. Mají empatii a díky tomu jsou ochotni pomáhat všem okolo sebe, především slabším jedincům. Často lžou o svých pocitech a o tom, jak se ve skutečnosti cítí. Proč? Chtějí své pocity chránit, chtějí si emoce prožít sami. Cítí-li se zranitelně, pak vám to neřeknou, protože mají pocit, že by toho druzí mohli využít ve svůj prospěch. Možná také nechtějí druhé moc obtěžovat.

Přečíst  Manýry – toto znamení jich má opravdu hodně!
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..