Návštěva kartářky – jak moc působí na lidi?

Napsala | 14.09.2018

Máte pocit, že jste silná a zdravá žena, jen tak někdo vás neopije rohlíkem, takže návštěvu kartářky berete spíš sportovně. Možná se něco dozvíte, uvidíte, co všechno si „vymyslí“, na co vás odhadne a podobně. A s takovým pocitem jdete ke dveřím, zazvoníte. Chcete přeci znát, alespoň trochu, svou budoucnost.

Není to blbost

Pro návštěvu kartářky se nemusíte nijak obhajovat, nemusíte říkat věty typu „dostala jsem poukaz od kamarádky“ „já tomu vlastně nevěřím“ a podobně. Podobně jako návštěva psychologa, je také návštěva určitou možností, jak najít odpovědi na vaše otázky i problémy v životě. Budoucnost chtějí znát ženy, někdy i muži, kteří před sebou mají důležitý životní úkol, kteří se potřebují rozhodnout, co dál v životě udělat. Ke kartářce chodí často lidé, kteří cítí nějaký problém, mají pocit, že jejich život stojí před křižovatkou a oni nevědí, kam se vydat.

Svou budoucnost chtějí znát obvykle ženy, které jsou single, zadané, zdravé, nemocné, šťastné, zoufalé, mají problémy, stojí před důležitou otázkou a podobně. Někdy už jen drobné popostrčení nebo jen informace od kartářky, že vás čeká změna v práci nebo ve vztahu může být signálem k tomu, že je dobré s tím něco udělat, změnit život, hledat něco nového a možná i lepšího. Lidé často odvahu na takovýto krok nemají, ale právě dají na kartářku.

Ne všechny pomohou

Pozor však, ne každá kartářka vám chce pomoci a chce pro vás jen to nejlepší. Některé se ze svých zákaznic (mnohdy zoufalých zákaznic) snaží vytáhnout co možná nejvíc peněz, doporučují jim další a další sezení s tím, že jim nestihly říct o životě všechno, to důležité je třeba říct později a podobně. Pokud na něco podobného narazíte, pak je nejlepší mít se rychle všeho nechat a najít si jinou kartářku.

Přečíst  Kartářky – řeknou vám pravdu nebo lžou?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..