Kartářky – řeknou vám pravdu nebo lžou?

Napsala | 17.09.2018
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Když se rozhodnete jít ke kartářce, obvykle hledáte nějaké ty odpovědi. V životě se může stát v podstatě cokoliv a vy se snažíte si ve všem udělat jasno. Nevíte, zda v práci dát výpověď a vrhnout se na něco, co vás naplňuje a o čem sníte? Máte vedle sebe partnera, který není úplně ideální, a vy nevíte, jak to teda vést dál? Odpovědi můžete najít právě v kartách. Stačí se jen dobře dívat a pochopit vize.

Není věštba jako věštba

Výklad karet je hodně věc intuice. Kartářka vám dává nějaké signály, které vidí v kartách a je jen na vás, jak to pochopíte. „Když jsem byla u kartářky, řekla mi, že mě čeká nějaká změna v práci, postup“ vzpomíná Tamara. „Automaticky jsem si myslela, že to bude kariérní postup, přemýšlela jsem, kam se můžu v práci posunout, už jsem pomýšlela na manažerskou funkci. Namísto toho se do měsíce mé oddělení rušilo a já jsem stála před volbou. Buďto sestoupit na nižší funkci nebo odejít úplně“ pokračuje ve vyprávění.

„Naštvala jsem se přirozeně na kartářku, říkala mi přece, že mě čeká v práci změna, postup a já jsem dostala najednou dvě volby a ani jedna nebyla pozitivní“ nadechuje se k dalšímu vyprávění. „Rozhodla jsem se odejít z dané firmy. Měla jsem měsíc dovolené, proto jsem jí celou vyčerpala. Na dovolené, kterou jsem trávila na chalupě rodičů, mě zastihla personální agentka, se kterou jsem v bývalé práci spolupracovala. Doslechla se o mém odchodu a měla pro mě manažerskou funkci. Lepší podmínky, jiná práce, kariérní postup“ usmívá se Tamara. „Takže…v podstatě měla kartářka pravdu, jen já jsem si to, co říkala, vyložila jinak“ uzavírá své vyprávění.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Novoroční předsevzetí – jaká jsou ta nejčastější? 1

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..