Nahá krása – jak se k vašemu tělu staví muži podle horoskopu? 6

By | 05.01.2021

Vztahy muži kontra ženy se řeší snad odnepaměti. Miluje mne? Líbí se mu jen mé tělo? To jsou otázky, které si často pokládají ženy. A řeší, zda skutečně muže lze svést a úplně ho uhranout. Čím tedy muže svedete? Snad každý člověk, nejen muž, má své slabé místo. Pro někoho je to dobré jídlo, které mu je naservírováno, pohoda u televize, relax v lázních nebo u moře. Jak je to s muži a ženami?

Svést muže podle znamení?

Nahá krása! Jak se muži stavějí k nahému ženskému tělu? Kde je jeho slabé místo? Co můžete využít ve svůj prospěch? Možná se na to zkuste podívat skrz horoskopy. Jak třeba uhranout muže ve znamení Vah? Co zase na vašem těle bude milovat muž ve znamení Střelce? Jak se k nahé kráse staví třeba Štíři? To všechno můžete zkusit poodhalit a porozumět tak mužům, ovšem vše je individuální, na to nezapomeňte.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Muži Střelci věří v pevné zásady, kterými se v životě řídí. Neberou si negativa k srdci, mají raději optimismus. Jsou to stateční jedinci, kteří milují svobodu a nezávaznost. I proto je může „ta pravá“ láska potkat až v pozdějším věku, kdy se nebrání vážnému vztahu. Muži Střelci neodolají úsměvu. Krásnému ženskému úsměvu, který je celý pohltí. Jsou to jedinci přátelští a spokojení, proto mají rádi, když jim žena ukáže, že se umí bavit a ráda se směje.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Muž ve znamení Kozoroha může být lehce plachý jedinec, který se na začátku může držet spíše v pozadí. Musí se nejdřív otrkat a poté je dobrým společníkem a bavičem. Má názory, které dodržuje a nijak z nich nesleví. Na ženách milují ruce a to upravené. Dobrá manikúra, dlouhé a štíhlé prsty, to všechno umí muži ve znamení Kozoroha ocenit.

Přečíst  Letní dovolená – zkuste jí vybírat podle horoskopu! 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..