Nahá krása – jak se k vašemu tělu staví muži podle horoskopu? 2

By | 26.02.2020

Vztahy muži kontra ženy se řeší snad odnepaměti. Miluje mne? Líbí se mu jen mé tělo? To jsou otázky, které si často pokládají ženy. A řeší, zda skutečně muže lze svést a úplně ho uhranout. Čím tedy muže svedete? Snad každý člověk, nejen muž, má své slabé místo. Pro někoho je to dobré jídlo, které mu je naservírováno, pohoda u televize, relax v lázních nebo u moře. Jak je to s muži a ženami?

Svést muže podle znamení?

Nahá krása! Jak se muži stavějí k nahému ženskému tělu? Kde je jeho slabé místo? Co můžete využít ve svůj prospěch? Možná se na to zkuste podívat skrz horoskopy. Jak třeba uhranout muže ve znamení Vah? Co zase na vašem těle bude milovat muž ve znamení Střelce? Jak se k nahé kráse staví třeba Štíři? To všechno můžete zkusit poodhalit a porozumět tak mužům, ovšem vše je individuální, na to nezapomeňte.

Beran (21. března – 20. dubna)

Berani muži jsou idealisté, bojovníci. Čemu věří, tomu jsou schopni obětovat opravdu cokoliv. Jsou plni energie, inspirace a dobrých nápadů. Mají touhu a motivaci. Muži ve znamení Berana nemohou odolat ženě, která má zdravé a atletické tělo. Sport by tedy pro ni měl být důležitý. Možná je to i kvůli tomu, že s ženou hodlá podnikat nejen náročné procházky a výšlapy do hor, ale také krkolomný a divoký sex, což netrénované tělo nezvládne.

Býk (21. dubna – 21. května)

Muži ve znamení Býka jsou spolehlivými a pracovitými jedinci, kteří se zatvrdí a drží. Jsou spíše milovníci domácího prostředí dobráci od kosti. Dbá na to, aby se žena cítila dobře. V posteli se jí snaží potěšit, jak nejlépe umí. Vnady u žen hrají prim, umí ocenit křivky, které jsou smyslné a nepostrádají ženskost. Rád potěší svůj chtíč i své oko, takže upravená žena je ta pravá!

Přečíst  Výběr laku na nehty – zkuste to podle horoskopu! 5
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..