Nahá krása – jak se k vašemu tělu staví muži podle horoskopu? 1

Napsala | 08.06.2019

Vztahy muži kontra ženy se řeší snad odnepaměti. Miluje mne? Líbí se mu jen mé tělo? To jsou otázky, které si často pokládají ženy. A řeší, zda skutečně muže lze svést a úplně ho uhranout. Čím tedy muže svedete? Snad každý člověk, nejen muž, má své slabé místo. Pro někoho je to dobré jídlo, které mu je naservírováno, pohoda u televize, relax v lázních nebo u moře. Jak je to s muži a ženami?

Svést muže podle znamení?

Nahá krása! Jak se muži stavějí k nahému ženskému tělu? Kde je jeho slabé místo? Co můžete využít ve svůj prospěch? Možná se na to zkuste podívat skrz horoskopy. Jak třeba uhranout muže ve znamení Vah? Co zase na vašem těle bude milovat muž ve znamení Střelce? Jak se k nahé kráse staví třeba Štíři? To všechno můžete zkusit poodhalit a porozumět tak mužům, ovšem vše je individuální, na to nezapomeňte.

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnáři muži jsou často idealisté, které mívají originální nápady. Za to, čemu věří, se umí postavit a také za to umí bojovat. Muži v tomto znamení obdivují ženské nohy, obzvláště se jim líbí kolena. Když okolo nich projde dívka či žena v mini sukni, rádi se za ní otočí. U toho to obvykle zůstává, nebývají nevěrníky. Dochází-li i intimnostem, pak nebuďte překvapená, když bude péči věnovat vašim nohám nebo polibky kolenním jamkám a podobně.

Ryby (21. února – 20. března)

Muži ve znamení Ryb působí spíše pasivnějším dojmem, možná působí jako ti, kteří nevyužívají šanci flirtu, ani obvykle nenavazují ihned dlouhodobé vztahy. Jsou citlivější jedinci. Také oni se zaměřují na nohy, respektive na krásné nohy. Nejsou vyloženými fetišisty, to rozhodně ne. Ovšem bosá nožka, dobrá pedikúra a nalakované nehty umí udělat své.

Přečíst  Odpočinek – jak relaxovat podle jednotlivých znamení? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..