Muzika podle znamení – jak je na tom to vaše znamení? 3

By | 23.04.2020

Hudba nás provází životem od prvních dní. Už v době těhotenství spousta nastávajících maminek pouští miminkům písničky, zpívají ukolébavky, aby se děti naladily na hlas a celkově se u hudby zklidnily. Ve školce se učí spoustu písniček a básniček, ve škole mají hudební výchovu a začíná se jim formovat hudební směr, mají první oblíbené zpěváky, zpěvačky a kapely a možná navštívily nějaký ten koncert, který je přiměřený jejich věku. V době dospívání se vkus formuje a zůstává většinou do konce života.

Hudba úplně všude

Muzika a hudba člověka obklopuje. Ať už jedete v autě a posloucháte rádio nebo vlastní výběr písní, v obchodních centrech, někdy v práci, na internetu, jako podkresy videí, melodie telefonu, tramvají, zvonění budíku, zvonek u dveří a mnoho dalšího. Hudba je zkrátka v životě všech hluboce zakořeněna, ač někdo je větší milovník muziky a navštěvuje pravidelně koncerty a jiný si to může s klidným srdcem odpustit. Jak je to u znamení?

Blíženci (22. Května – 21. Června)

Blíženci jsou známí svou muzikálností, smyslem pro hru a muzika je pro ně domovem. Nikdo v ní nemůže být zběhlejší, než právě Blíženci. Poměrně rádi experimentují, nic pro ně není problém a objeví-li se nějaká novinka, pak jsou to právě oni, kteří o ní vědí a znají ji. Ovládají často hudební nástroj a ne jeden, umí zpívat. Nejsou ti, kteří by se vzhlédli zrovna v těch drsnějších a temnějších stylech, raději mají nápaditou, občas vtipnou a dojemnou muziku.

Rak (22. Června – 22. Července)

Rak je znamením, které rádo vyhledává různé hudební proudy a směry. Nedělá mu problém jít na diskotéku a tam křepčit v disco stylu a druhý den jít na rockový koncert. Mají rádi střední proud, tedy pop, ale když je hudba dobrá, poslechnou si takřka cokoliv. Lidová muzika je v nich zakořeněna, protože je to odkaz na předky. Svůj vkus rádi mění a přizpůsobují.

Přečíst  Spánek podle znamení – jak jste na tom vy? 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..