Muzika podle znamení – jak je na tom to vaše znamení? 2

By | 21.08.2020

Hudba nás provází životem od prvních dní. Už v době těhotenství spousta nastávajících maminek pouští miminkům písničky, zpívají ukolébavky, aby se děti naladily na hlas a celkově se u hudby zklidnily. Ve školce se učí spoustu písniček a básniček, ve škole mají hudební výchovu a začíná se jim formovat hudební směr, mají první oblíbené zpěváky, zpěvačky a kapely a možná navštívily nějaký ten koncert, který je přiměřený jejich věku. V době dospívání se vkus formuje a zůstává většinou do konce života.

Hudba úplně všude

Muzika a hudba člověka obklopuje. Ať už jedete v autě a posloucháte rádio nebo vlastní výběr písní, v obchodních centrech, někdy v práci, na internetu, jako podkresy videí, melodie telefonu, tramvají, zvonění budíku, zvonek u dveří a mnoho dalšího. Hudba je zkrátka v životě všech hluboce zakořeněna, ač někdo je větší milovník muziky a navštěvuje pravidelně koncerty a jiný si to může s klidným srdcem odpustit. Jak je to u znamení?

Beran (21. března – 20. dubna)

Berani disponují spoustou energie a mají rádi všechno syrové, bez příkras, hlučné. Jsou vyznavači rockové hudby, ale ne té příliš temné a tvrdé. Obdivují práci bubeníků a těžké kytarové riffy jsou to pravé. Různé technické pomůcky a zlepšení pomohou, elektrická kytara je sen. Umí si užít také počítačovou muziku, která se objevuje ve střílečkách nebo strategiích. Někdy stačí chorály na stadionech, kdy všichni zpívají jedním dechem pospolu.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býk bude v hledání hudebního stylu opatrnější, bude se držet při zemi. Ve světě hudby se pohybuje, ovšem nemá vytříbený vkus, nepohybuje se až v tak velkých detailech a drobnostech. Býci milují hudbu, je mezi nimi hodně muzikantů širokého záběru – od dechovky, přes operu až po rock nebo pop. Milovníci rockové klasicky, klubové muziky nebo country, ze kterého dýchá pohoda a klid si jistě přijdou na své.

Přečíst  Najděte svůj osud – pár tipů, jak na to!
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..