Módní styl podle horoskopu – jaký bude ten váš? 4

By | 03.08.2020

Oblečení mělo ze začátku praktickou stránku, kdy pomohlo od zimy, zakrylo, co bylo třeba a také pomáhalo před úrazy a podobně. Později se z něj stal také prostředek, kterým se vyjadřuje to, co skutečně cítíte, jací ve skutečnosti jste. Někdo je vyznavačem stylu hippie, jiný zase nesnese nic jiného, než byznys oblečení nebo prudce elegantní. Jsou muži, kteří rádi chodí v obleku a pak ti, kteří se nejlépe cítí v džínách a tričku. Také ženy zbožňují šaty, ať už letní nebo podzimní, nebo ty, které v šatech vídáte zřídkakdy.

Oblečení podle horoskopu

Horoskop a znamení obecně má vliv opravdu silný, mnohdy si ani sami neumíte představit, co všechno může, vědomě i nevědomě, ovlivňovat a kde všude zasahuje či vás formuje. Znamení může ovlivňovat do určité míry také to, jak se oblékáte nebo jak je dobré se oblékat. Jak jste na tom právě vy?

Lev (22. července – 22. srpna)

Lvi jsou vůdci a mají rádi, když je druzí obdivují a horují o tom, jak jsou dokonalí, krásní a skvělí. Mají velké charisma, kterým umí hodně zapůsobit. Jsou samolibí vůdci, kteří se rádi dobře prezentují. Potrpí si na kvalitní a hlavně značkové oblečení, které je drahé. Ať jsou značky hlavně vidět! Touží zaujmout ve svém oblečení, a když si jich někdo všimne, svůj účel to splnilo. Nebojí se výrazných módních doplňků a spousty barev.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny jsou velmi pečlivé, trpělivé, mají smysl pro detail, rádi plánují dopředu, a když se k tomu přidá také jejich perfekcionismus, je hotovo. Když se jim jejich plány hroutí, je to problém. Chtějí vypadat dobře a také se cítit pohodlně. Rádi utrácí peníze za oblečení, nebrání se ani dražším kouskům, ovšem ne z rozmaru, ale spíš kvůli tomu, že jde o kvalitní kousky, které jim sednou. U skříně tráví spoustu času, dokud nevyberou to, co je dokonalé.

Přečíst  Nejčastější lži – o čem nejčastěji lžou jednotlivá znamení? 5
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..