Módní styl podle horoskopu – jaký bude ten váš? 3

By | 12.05.2020

Oblečení mělo ze začátku praktickou stránku, kdy pomohlo od zimy, zakrylo, co bylo třeba a také pomáhalo před úrazy a podobně. Později se z něj stal také prostředek, kterým se vyjadřuje to, co skutečně cítíte, jací ve skutečnosti jste. Někdo je vyznavačem stylu hippie, jiný zase nesnese nic jiného, než byznys oblečení nebo prudce elegantní. Jsou muži, kteří rádi chodí v obleku a pak ti, kteří se nejlépe cítí v džínách a tričku. Také ženy zbožňují šaty, ať už letní nebo podzimní, nebo ty, které v šatech vídáte zřídkakdy.

Oblečení podle horoskopu

Horoskop a znamení obecně má vliv opravdu silný, mnohdy si ani sami neumíte představit, co všechno může, vědomě i nevědomě, ovlivňovat a kde všude zasahuje či vás formuje. Znamení může ovlivňovat do určité míry také to, jak se oblékáte nebo jak je dobré se oblékat. Jak jste na tom právě vy?

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci se umí přizpůsobit situaci, mají široký okruh lidí, ale dost dobře si vystačí sami. Mají v sobě dvě osobnosti, které se mohou prolínat. Jsou činorodí a mají rádi aktivní život. Módu úplně neřeší, a jestli je něco ve stejné barvě nebo stylu? To ne, nejsou zrovna ti, kteří toto řeší. Jsou náladoví, proto si mohou obléknout jednou elegantní kousky, jindy zase ty nejodřenější džíny na světě.

Rak (22. června – 22. července)

Raci jsou hodně citliví a vnímaví. Jsou to emociálně založení jedinci, rádi uvažují logicky a pomáhají rádi slabším, umí pomoci, když je třeba. Ženy ve znamení Raka má raději elegantní kousky oblečení, ve kterém se cítí dobře. Nejsou rádi, když je oblečení špinavé, neupravené nebo dokonce zničení. Sportovní kousky? Ty nejsou zrovna nic pro něj! Raději se hezky a dobře obleče, díky čemuž se cítí dobře.

Přečíst  Správné víno? Vyzkoušejte se na to podívat skrz znamení! 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..