Minulé životy – jak poznat, čím jste kdysi byli? 2

By | 13.01.2021

Minulé životy, to je téma, které lidé často otevírají. Někdo na ně věří, jiný o nich nechce ani slyšet. Některé signály ve vašem životě vám dávají jasně najevo, že možná nějaký ten minulý život existuje. Bojíte se vody, ale nikdy jste nezažili nějaký problém ve vodě, že jste se topili? Panikaříte z jakékoliv výšky, ale nevíte pořádně proč? Občas vás přepadne nějaká bolest, ale opět nevíte, co to je? Možná pozůstatek minulého života.

Reinkarnace aneb minulé životy

Jednoznačný důkaz toho, že minulé životy existují nebo neexistují, asi nezískáte. Je to především o víře a o tom, kdo v co věří. Východní svět v reinkarnaci věří a není to něco, nad čím by zůstával rozum stát, zejména pak hinduismus a buddhismus. Ač v minulé životy věříte či nevěříte, také vás někdy napadlo, čím jste kdysi byli? Jak jste asi mohli vypadat? A co bylo vaším životním posláním?

Strachy a fóbie

Každý člověk má nějaký ten strach z něčeho. Ze zvířat, výšek, vody a podobně. Panikaříte, když vidíte hada? Nebo máte strach z vody? Panikaříte, když se podíváte z výšky dolů? Některé strachy lze racionálně vysvětlit, někdy jste se topili a podobně. Ne všechny strachy a fobie lze racionálně vysvětlit. Někdy za nimi mohou stát právě problémy z minulých životů.

Býváte raději sami

Reinkarnace a její učení má teorii, že je-li duše na světě poprvé, pak musí všechno vidět, vše zažít a tím pádem u všeho být. Máte tedy nutkání neustále někam chodit, být s lidmi, co nejvíc věcí zažít. Když je však vaše duše na světě už poněkolikáté, pak pravděpodobně hodně zažila. Jen tak jí něco nepřekvapí, nevyvede z míry. Proto může vsázet na to, že je sama nebo jen s hrstkou přátel.

Přečíst  Životní poslání – jak k němu přistupují znamení? 5
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..