Milostná vzplanutí – od kterých znamení zázraky nečekejte?

Napsala | 02.02.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Zatím se vše vyvíjí „tím správným směrem“ a vy a váš partner zcela jistě míříte k jednomu z důležitých kroků. První milování. Zatím jde všechno hladce, jste zamilovaní, plně sehraní a není snad nic, co by vás nějak rozhodilo nebo vyvedlo z míry. Jenže ne všichni muži jsou v tomto ohledu zcela stejní. Každý je vybaven jinak, umí jiné kousky a věci. A kdo říká, že ve vztahu není sex důležitý, to většinou lže.

Ne vždycky dobrá práce

Randíte s některými z těchto tří znamení? Nemůžeme říci, že všichni z nich jsou v posteli naprosto špatní, to rozhodně ne. Každý člověk je originál, proto má také originální povahu a rysy. Nicméně se mohou objevit problémy, nemusejí být zdatnými milenci. Správným a pravidelným cvikem se mohou podstatně zlepšit!

Rak

Raci chtějí od života stabilitu, jistotu a pohodlí. Zrovna u nich sex na jednu noc nehledejte. Když dojde na věc, mohou být stydliví a sexu se umí plně oddat až s někým, komu budou důvěřovat, koho budou bezmezně milovat a vzhlížet k němu. Chce to jen trošku trpělivosti! Raci vám následně ukážou, že v sobě mají dostatek něhy, ale také vážně. Nespěchejte na ně!

Kozoroh

Kozoroh se ne vždycky umí plně přizpůsobit a to i v sexu. Někdy nejsou příliš tvární a přeučit je všechno, co se naučili v posteli, může chvíli trvat. Pokud si společně budete notovat, máte vyhráno. Jestliže si jednoduše nesednete, pak se můžete pokusit to změnit, ale ne vždycky se to setká s úspěchem. Pak jednoduše jdete o dům dál.

Býk

Proč on? Přeci by měl patřit mezi výkonné milence! Pohodlnost a lenost jim není cizí, proto se nemusí až tolik snažit a ženám to úplně nevyhovuje. Někdy jsou si podobní s Kozorohy, mají své zvyky, změny je umí vykolejit, ale umí taky přistoupit na kompromis, ne jako Kozoroh. Jste-li experimentátorky v sexu, Býkům se raději vyhněte!

Přečíst  Novoroční předsevzetí – jaká jsou ta nejčastější? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..