Milenec podle znamení – jaký je ten váš partner? 3

Napsala | 19.10.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Znamení ovlivňuje možná víc věcí, než si myslíte. Nepřikládáte mu moc velkou váhu? Ovšem přečtete-li si nějakou charakteristiku, pak zjistíte, že zase tak daleko od pravdy není, mnoho věcí sedí. Vybíráte parfém podle toho, v jakém znamení jste se narodili? Řešíte květiny, čísla na konci roku vašeho narození a vše další. Rozdělovat podle znamení můžete také své partnery. K někomu se hodí výbušnější a temperamentnější znamení, někdo k sobě potřebuje klidnějšího jedince. A jak je to se znamením a vztahem k sexu? Má na to právě znamení vliv?

Jaký je milenec?

Podle znamení poznáte spoustu věcí, například také to, jaký může být váš partner milenec. Vkládá do sexu spoustu energie? Snaží se myslet na vás nebo je rychlík a jde mu o jeho vlastní potěšení? Může kdykoliv a kdekoliv? Nebo se na vše potřebuje připravit a má to podobně také se sexem? Jaký je váš partner milenec podle znamení?

Blíženci (22. května – 21. června)

Muži ve znamení Blížence jsou v sexu velkými experimentátory. Nuda? Ta je pro ně sprosté slovo, které nemají rádi. Jsou velmi vzrušiví, stačí se jich jen dotknout a už je hotovo. Jsou mistři slova, ví, čím zapůsobit a zacílit na ženu. Je si vědom toho, že se ženám líbí, že jsou schopny udělat cokoliv, aby ho dostaly. Umí toho hodně využívat. Rád sleduje intimní hrátky, takže sledovat se v zrcadle pro něj není nic zvláštního. Lákají ho nevšední praktiky a ženy, které se jeho přání podřídí, jsou ty pravé.

Rak (22. června – 22. července)

Muži v tomto znamení jsou nezávislí a svobodomyslní. Potřebují k životu mazlení, objetí a doteky, žádné násilí, to jim je cizí. Manželství? Z toho jim naskakují pupínky! Často po nich zůstávají ženám oči pro pláč. Pro ženy je často neodolatelný, umí být galantní, jemný, zdvořilý a ženám tak velmi lehce poplete hlavu. Umí si vychutnávat předehru, což většině mužů chybí. Bere ohled na partnerku a na to, co si ona přeje.

Přečíst  Jak se vypořádat s depresí podle znamení? 4
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..