Milenec podle znamení – jaký je ten váš partner? 2

Napsala | 14.10.2019

Znamení ovlivňuje možná víc věcí, než si myslíte. Nepřikládáte mu moc velkou váhu? Ovšem přečtete-li si nějakou charakteristiku, pak zjistíte, že zase tak daleko od pravdy není, mnoho věcí sedí. Vybíráte parfém podle toho, v jakém znamení jste se narodili? Řešíte květiny, čísla na konci roku vašeho narození a vše další. Rozdělovat podle znamení můžete také své partnery. K někomu se hodí výbušnější a temperamentnější znamení, někdo k sobě potřebuje klidnějšího jedince. A jak je to se znamením a vztahem k sexu? Má na to právě znamení vliv?

Jaký je milenec?

Podle znamení poznáte spoustu věcí, například také to, jaký může být váš partner milenec. Vkládá do sexu spoustu energie? Snaží se myslet na vás nebo je rychlík a jde mu o jeho vlastní potěšení? Může kdykoliv a kdekoliv? Nebo se na vše potřebuje připravit a má to podobně také se sexem? Jaký je váš partner milenec podle znamení?

Beran (21. března – 20. dubna)

Beran se může řídit heslem pionýrů – vždy připraven. A to tak, že kdykoli a kdekoli. Od své partnerky očekává naprostou oddanost. Nemusíte se však bát, že s ním v sexu bude nuda. Velmi rychle se umí zamilovat a intenzita citu ho může překvapit. Postelové hrátky s ním vás mohou dovést až do extáze a do ráje, takže vám nezbude čas na nic jiného. Po noci strávené s mužem v tomto znamení budete potřebovat pořádný odpočinek. Sex na originálních místech? Pro Berana životní náplň!

Býk (21. dubna – 21. května)

Pro muže v tomto znamení není sex až tak velkou prioritou, ovšem není to myšleno tak, že by se intimitě vyhýbali. Potřebují druhého víc poznat, aby se mu mohli plně oddat. Rádi šokují, potřebují ke svému prožitku pohodlí a správné prostředí. Přání partnerky si vyslechne, ale udělá stejně to, co chce on sám. Rychlé vztahy nejsou pro něj nic moc, raději chtějí protějšek, se kterým je toho hodně pojí.

Přečíst  Jak začít den podle znamení – jak na to? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..