Milenec podle znamení – jaký je ten váš partner? 1

Napsala | 09.10.2019

Znamení ovlivňuje možná víc věcí, než si myslíte. Nepřikládáte mu moc velkou váhu? Ovšem přečtete-li si nějakou charakteristiku, pak zjistíte, že zase tak daleko od pravdy není, mnoho věcí sedí. Vybíráte parfém podle toho, v jakém znamení jste se narodili? Řešíte květiny, čísla na konci roku vašeho narození a vše další. Rozdělovat podle znamení můžete také své partnery. K někomu se hodí výbušnější a temperamentnější znamení, někdo k sobě potřebuje klidnějšího jedince. A jak je to se znamením a vztahem k sexu? Má na to právě znamení vliv?

Jaký je milenec?

Podle znamení poznáte spoustu věcí, například také to, jaký může být váš partner milenec. Vkládá do sexu spoustu energie? Snaží se myslet na vás nebo je rychlík a jde mu o jeho vlastní potěšení? Může kdykoliv a kdekoliv? Nebo se na vše potřebuje připravit a má to podobně také se sexem? Jaký je váš partner milenec podle znamení?

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Muži ve znamení Vodnáře jsou v sexuální oblasti velmi vynalézaví a zvědaví. Pravděpodobně se nespokojí jen s jednou polohou, která jiným vystačí na celý život. Jde o ten typ člověka, který toho rád vyzkouší co nejvíc, takže vztahy na jednu noc, epizodky a nevázaná sexuální dobrodružství jsou jeho parketou. Má-li partnerku ve své moci, je to pro něj nejlepší. Při sexu myslí na ženy, takže jim věnuje dlouhou předehru. Nenechává sebou manipulovat a je to člověk, který nebývá tím, kdo něco v sexu začne.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby berou sex jako nějaké splynutí těla, duše a mysli. Může se jim ošklivit slovo sex, protože oni se s partnerkou milují. Je to znamení se smyslem pro bujnou fantazii a smyslností, takže jsou v sexu jemní a citliví, nepotřebují žádné přetvářky. Berou v potaz také partnerčino uspokojení, nehledí jen na sebe. Jsou to jedinci, kteří si nenechají poroučet, takže nejsou z těch, kterým nadiktujete, kdy s vámi mají jít do postele.

Přečíst  Domácí pohodlí a bydlení podle horoskopu 5
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..