Manžel – jaký bude váš partner podle horoskopu? 6

Napsala | 12.03.2020

Najít si partnera je pro mnohé ženy běh na dlouhou trať. Některá žena má to štěstí a pozná toho pravého na první dobrou a vezme si svou první lásku. Další ženy takové štěstí už nemají, hledají dál a dál, některé se mohou spálit, najít si muže, který pro ně není zrovna dvakrát vhodný a podobně. Život je zkrátka nevyzpytatelný a nikdy si nemůžete být jistí, co se s partnerem po roce, dvou nebo deseti stane. Podle čeho vybrat partnera? Máte svá kritéria, která jsou pro vás důležitá? Vybírat můžete také podle znamení!

Budoucí manžel?

Chodíte spolu, jste spokojení, zamilovaní a máte pocit, že je dobré přejít k dalšímu kroku a vzít se? Občas však slýcháváte, že když se z muže a ženy stanou regulérní manželé, muž se změní. Nemusí se snažit, možná víte, že vás má jistou nebo se jen přestane přetvařovat. Chcete vědět, jaký bude váš partner po svatbě? Jaký bude manžel? Zkuste se na to podívat podle znamení.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Muži ve znamení Střelce jsou lidé pohostinní, inovativní a nebojí se tvrdé a těžké práce. Jestliže se jim zadá nějaký úkol, řeší ho rychle než běžní zaměstnanci. Mají rádi, když je jejich okolí uznává a považuje za jedince, kteří jsou úspěšní a dobří v tom, co dělají. Peníze pro ně nebývají zrovna problémem, umí si je dobře a jednoduše vydělat. Jako partneři jsou pozorní, pečují o svou ženu i celou rodinu. Děti je zbožňují, protože se umí vcítit do jejich duše a rádi si s nimi hrají. Chaos jim nevadí, vítají ho.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Muži ve znamení Kozoroha jsou znamením zábavy a legrace. Právě s nimi se budete smát od začátku do konce, vše řeší s humorem, neberou se moc vážně. Případné hádky či konflikty, které se objeví, se snaží řešit jednoduše, nejsou to ti, kteří se budou hádat dlouho nebo budou naštvaní dlouho. Tito muži jsou ohleduplní, takže jsou empatičtí k ženám i jejich pocitům.

Přečíst  Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 28
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..