Letní dovolená – zkuste jí vybírat podle horoskopu! 4

Napsala | 21.07.2019

Doba prázdnin je tady a s ní přichází také otázka – kam na letní dovolenou? Máte už vše naplánováno, zaplaceno a nyní se už jen těšíte na dobu, kdy budete odpočívat, užijete si klidu a pohody. Nemáte-li dovolenou ještě naplánovanou a přemýšlíte, kam vyrazit nebo co se na ní bude odehrávat, pak můžete vyzkoušet dovolenou podle horoskopu. Nechte se inspirovat svým znamením a zkuste letošní dovolenou strávit podle něj. Možná vás překvapí, jak dobře si odpočinete nebo jak skvělý program budete mít.

Opálit se nebo sportovat?

Dovolenou si každý představuje jinak. Někdo se vidí odpočívat na pláži, občas si zaplavat v bazénu a užívat si sluníčko, teplo a spoustu dobrot, které jsou na dovolené povoleny. Jiný má za cíl prohlédnout co nejvíc památek, zjistit o místní historii spoustu věcí a také si občas zahrát plážový volejbal, projet se na raftech nebo jiný podobný sport. O létu má každý svou vlastní představu. Jaká letní dovolená je pro vás nejlepší podle znamení?

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi se rádi hřejí na výsluní popularity a zájmu, proto je pro ně ideální luxusní dovolená u moře. Tam se cítí nejlépe, české prostředí a třeba taková chalupa poblíž lesa, to není zrovna ideálem dovolené, alespoň pro něj. Volí taková místa, která jsou věhlasná, chtějí se chlubit a mít něco, díky čemu je mohou druzí obdivovat. Určitě volí místo, kde bude dunět noční život, promenády budou obehnány spoustou lidí.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny jsou milovníky domoviny, proto rády zůstávají během dovolené v tuzemsku. Chalupa nebo chata, to je pro ně destinace, kde jsou nejraději. Hotel někde blízko lesa, rybníku, kde jsou přátelé, kamarádi a rodina, to je naprosto nejlepší, minimálně pro organizované Panny. Občas také vyrazí k moři, to lenošení na pláži má něco do sebe. Ovšem ukazuje se zde to, jaké jsou Panny spořivé, cena dovolené musí být příznivá, ideálně last minute.

Přečíst  Kritika – která znamení nikdy nekritizovat? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..