Lepší život – co udělat podle znamení? 4

Napsala | 11.02.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Asi většina lidí na světě touží po šťastném, spokojeném a bohatém životě, ač si pod těmito slovy představíme každý něco jiného. Někdo vidí štěstí a dobrý život v bohatství, jiný v dobré práci, perspektivním vztahu nebo v cestování či bydlení v horách. Lidé chtějí různé věci a podle toho směřují také svůj život. Zdá se vám, že momentálně stagnujete na jednom místě a chtělo by to lepší život? Nevíte však, jak si za takovým lepším životem jít? Co vlastně změnit, udělat jinak, aby to skutečně bylo přínosné a někam vás to posunulo? Inspiraci můžete najít třeba ve znamení horoskopu.

Horoskopy, které pomohou

Zkuste se na lepší život podívat optikou vašeho znamení. To může i z té nejsložitější situace najít správné východisko a ukázat vám směr. Pohnout se jinam? Podnikat kroky v cestě, kterou máte? Nebo se úplně od všeho odstřihnout a začít jinde s něčím jiným? Hvězdy poradí.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi jsou velmi charizmatičtí jedinci, kteří rádi staví okolo sebe neprostupné zdi a tlačí lidi pryč od sebe. Je to možná kvůli tomu, aby jim neublížili, ale není to zrovna ideální volba. Raději tyto zdi zbořte, nechte lidi, aby se dostali blíž k vám, poznali, jací doopravdy jste. Uvidíte, že i lidé nejsou vždy jen těmi, kteří útočí nebo jsou falešní. Změňte přístup k lidem, nebojte se vlastní zranitelnosti a uvidíte, jak na svět budete nahlížet jinak.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny jsou ve všem a za všech okolností perfekcionisté, ale mnohdy je to nereálné či na úkor něčeho. Zkuste změnit své standardy, snížit laťku u věcí, u kterých to jde. Nemějte na všechny a na sebe vysoké, až možná nadstandardní nároky, poté se budete cítit mnohem lépe. Je krásné mít cíl, mít ambice, ale ne vždycky všechno vyjde. A pro Panny takový krach znamená často rozpadnutí celého světa.

Přečíst  Hledání motivace – proč se zrovna vašemu znamení nic nechce? 4
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..