Kritika – jak jí jednotlivá znamení zvládají? 5

Napsala | 28.05.2019

Znamení zvěrokruhu o člověku umí říct spoustu věcí. Možná i víc, než si vlastně lidé umí připustit. Můžete hodně zjistit a v mnoha charakteristikách, které kolují na internetu, se můžete i poměrně dobře poznat. Máte v okolí Pannu, která ráda všechno organizuje a potřebuje mít vše naplánováno? A pak třeba také Váhy, které mají-li na výběr, váhají opravdu nekonečně dlouhou dobu?

Kritika se cení, ale?

Občasné pošťouchnutí nebo nějaká ta jízlivá poznámka ujede občas každému. Někdy také potřebujete někomu říci, jak to celé je, jak to celé vidíte. Ne vždycky lidé dělají věci správně a dobře. Na to vás mohou upozornit jiní a zkritizovat to, co děláte. A na vás je, jak se s tím popasujete. Někdo kritiku přijme, poučí se z ní, jiný vyletí jako čertík z krabičky a naruší to jeho psychiku. Jak se na to dívat přes znamení?

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy jsou znamení, které mají rádi harmonii, nesnesou hádky a různé výměny názorů. Proto kritika, která je vedena jejich směrem, je pro ně hodně osobní, berou jí hodně v potaz a neumí se s tím vypořádat. Negace, která je vedena směrem k nim je pro ně automaticky útokem na jejich osobu. Následně se proto domnívají, že dělají úplně všechno špatně. Často bývají po kritice jako hromádka neštěstí.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štíři mají rádi svůj komfort, jsou poněkud zvláštním znamením, ne všichni jim přijdou na chuť. Jsou často rozmazlení, mají rádi, když je po jejich, když si prosadí svou vůli, to je pro ně nejlepší. Jakmile není po jejich vůli, je zle a ti, kteří proti nim brojí, se, se zlou potážou. Nezkoušejte je kritizovat nebo jim vůbec říkat, co mají dělat a jak, protože bude ihned oheň na střeše!

Přečíst  Kritika – jak jí jednotlivá znamení zvládají? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..