Kritika – jak jí jednotlivá znamení zvládají? 2

Napsala | 14.05.2019

Znamení zvěrokruhu o člověku umí říct spoustu věcí. Možná i víc, než si vlastně lidé umí připustit. Můžete hodně zjistit a v mnoha charakteristikách, které kolují na internetu, se můžete i poměrně dobře poznat. Máte v okolí Pannu, která ráda všechno organizuje a potřebuje mít vše naplánováno? A pak třeba také Váhy, které mají-li na výběr, váhají opravdu nekonečně dlouhou dobu?

Kritika se cení, ale?

Občasné pošťouchnutí nebo nějaká ta jízlivá poznámka ujede občas každému. Někdy také potřebujete někomu říci, jak to celé je, jak to celé vidíte. Ne vždycky lidé dělají věci správně a dobře. Na to vás mohou upozornit jiní a zkritizovat to, co děláte. A na vás je, jak se s tím popasujete. Někdo kritiku přijme, poučí se z ní, jiný vyletí jako čertík z krabičky a naruší to jeho psychiku. Jak se na to dívat přes znamení?

Beran (21. března – 20. dubna)

Lidé narozeni v tomto znamení mají jako vůdčí planetu Mars. Tito lidé jsou bohužel také často velkými sobci, kteří řeší jen sebe a myslí jen na sebe. Považují se totiž za něco víc než všichni ostatní. Chcete-li jim přesto sdělit to, co máte na srdci, pak čekejte rozmluvu a ne zrovna pozitivní. Neptali se vás na názor, raději proto mlčte. Hádkou nebo výměnou názoru si můžete vykoledovat hádku, kde uslyšíte, že oni jsou jedineční a také nešetří vulgaritami.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býk je znamení, na které se musí jinak, než na ostatní. Trochu lépe a fikaněji. Chcete-li mu sdělit něco, s čím nebude úplně ztotožněn nebo nebude za to rád, musíte na to jít přes jídlo. Býci jsou odjakživa požitkáři a milují dobré jídlo a také dobré pití. Pokud s ním tedy hovoříte, když jsou hladoví, je logické, že to akorát schytáte vy. Nakrmený bude ochoten snášet cokoliv, co mu budete říkat.

Přečíst  Tibetský horoskop – jak vám může pomoci a poradit do života? 12
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..