Kritika – jak jí jednotlivá znamení zvládají? 1

Napsala | 08.05.2019

Znamení zvěrokruhu o člověku umí říct spoustu věcí. Možná i víc, než si vlastně lidé umí připustit. Můžete hodně zjistit a v mnoha charakteristikách, které kolují na internetu se můžete i poměrně dobře poznat. Máte v okolí Pannu, která ráda všechno organizuje a potřebuje mít vše naplánováno? A pak třeba také Váhy, které mají-li na výběr, váhají opravdu nekonečně dlouhou dobu?

Kritika se cení, ale?

Občasné pošťouchnutí nebo nějaká ta jízlivá poznámka ujede občas každému. Někdy také potřebujete někomu říci, jak to celé je, jak to celé vidíte. Ne vždycky lidé dělají věci správně a dobře. Na to vás mohou upozornit jiní a zkritizovat to, co děláte. A na vás je, jak se s tím popasujete. Někdo kritiku přijme, poučí se z ní, jiný vyletí jako čertík z krabičky a naruší to jeho psychiku. Jak se na to dívat přes znamení?

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnáři jsou jako znamení velmi hloubaví jedinci. Jsou také citliví, možná citlivější, než někteří lidé okolo. Berou hodně v potaz to, co kdo říká a myslí si často, že jim druhý kritikou nebo poznámkou chce ublížit. Berou si to hodně osobně a často je to umí hodně zlomit a ublížit jim. Ne každá poznámka však musí mít za cíl ublížit, někdy to může být jen dobře míněná rada, která vás posune dál, rozvíjí ducha i mysl. Nad kritikou se proto zamyslete.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby jako znamení jsou velmi, ale opravdu velmi citlivé. Proto s nimi opatrně a ještě víc opatrně, když je chcete kritizovat. Berou si totiž úplně všechno, co se jim řekne. Pokud dojde na hádku nebo výměnu názorů, pak je to už zavání průserem. Kritika jde rovnou do jejich srdce a jakmile něco podobného slyší, tak se ihned rozbrečí jako malé děti, neschopni jakkoliv dál reagovat.

Přečíst  Hebrejský horoskop – ukáže, jaké máte silné a slabé stránky 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..