Kdo je největším lhářem – zjistíte to podle znamení zvěrokruhu! 6

By | 14.11.2020

Dumáte nad tím, kdo vám lže? Může to být prakticky kdokoliv, kdo je okolo vás. Šéf, který vás povýšit nechce, ale snaží se vás chlácholit, kolegyně, která se chce zbavit nějaké práce, rodina ve snaze vás chránit nebo vám dávat jiné informace nebo partner či manžel. Ať už je to jakkoliv, lež je pro mnohé lidi něco, co neumí a nechtějí odpustit, co je bolí, na tomto základě neumí druhým odpustit a podobně. Bohužel je lež součástí životů, i vy ji možná použijete, protože ruku na srdce, někdy je to nezbytně nutné.

Typy lží

Existují lži, které se dají tolerovat, jako například ty milosrdné, kdy neřeknete vše tak, jak to ve skutečnosti je, ale snažíte se minimalizovat negativní dopad. Pak jsou lži, které jsou zbabělé, druhý nemá odvahu říct pravdu, pak jsou jedovaté lži i ty, které jsou myšleny v dobré víře. Jak jsou na tom jednotlivá znamení se lží?

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci jsou pravidelně a často nazývání jako hledači pravdy a snaží se vždycky přijít na to, kde ona pravda je. Nemá rád konflikty a to jakéhokoliv druhu, nerad se spojuje s intrikami a lživými hrami, které slouží k obohacení druhých. Jsou velmi hrdí na to, co mají před sebou, co dokázali a co je pro ně důležité. Jde o lidi velmi impulzivní a citově založené, ale lež? Ta je pro ně povětšinou zakázané slovo!

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Je rád za své soukromí, velmi dobře si ho hlídá a nepustí si k tělu jen tak někoho. Když už ano, druhý by si toho měl vážit. Někdy může působit poměrně povýšeně, ale snaží se jen z každé situace vytěžit co nejvíc. Není to člověk, který by byl ochotný podvádět nebo někomu podrazit nohy, jen aby si usnadnil svou cestu. Zaujímá neutrální postoj, zjišťuje verzi od každé strany a poté se sám rozhodne, co je podle něj nejlepší.

Přečíst  Jak se vypořádat s depresí podle znamení? 4
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..