Kdo je největším lhářem – zjistíte to podle znamení zvěrokruhu! 3

Napsala | 26.03.2020

Dumáte nad tím, kdo vám lže? Může to být prakticky kdokoliv, kdo je okolo vás. Šéf, který vás povýšit nechce, ale snaží se vás chlácholit, kolegyně, která se chce zbavit nějaké práce, rodina ve snaze vás chránit nebo vám dávat jiné informace nebo partner či manžel. Ať už je to jakkoliv, lež je pro mnohé lidi něco, co neumí a nechtějí odpustit, co je bolí, na tomto základě neumí druhým odpustit a podobně. Bohužel je lež součástí životů, i vy ji možná použijete, protože ruku na srdce, někdy je to nezbytně nutné.

Typy lží

Existují lži, které se dají tolerovat, jako například ty milosrdné, kdy neřeknete vše tak, jak to ve skutečnosti je, ale snažíte se minimalizovat negativní dopad. Pak jsou lži, které jsou zbabělé, druhý nemá odvahu říct pravdu, pak jsou jedovaté lži i ty, které jsou myšleny v dobré víře. Jak jsou na tom jednotlivá znamení se lží?

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci jsou jako znamení společenští a velmi komunikativní, budou si velmi rádi povídat s druhými, rozebírat s nimi spoustu důležitých věcí o životě. Mají v sobě dvě povahy, jednu přizpůsobivou a druhou přelétavou. Berte je s rezervou a také přistupujte k tomu, co vám řeknou velmi obezřetně. Jejich pravda i lež jsou velmi relativními pojmy, často druzí vidí lež a oni to mají jen za svou upravenou pravdu.

Rak (22. června – 22. července)

Rak je ten typ člověka, který rád pomáhá a to za všech okolností. Rád si najde někoho, kdo je slabší, potřebuje pomocnou ruku a tu mu poté poskytnou a pomohou. Mnohdy je to jejich životní cíl, ale ne proto, že rádi pomáhají, ale spíše jen z toho důvodu, že chtějí zvýšit morální kredit a uspokojit ego. Umí lhát, pokud je na to příležitost a když se pravda odhalí, tvrdošíjně si stojí na tom, že oni za nic nemohou.

Přečíst  Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..