Jídlo a pití? Zkuste vybírat podle znamení! 6

Napsala | 25.11.2019

Každý má nějaké to nejoblíbenější jídlo a pití, které si dává nejčastěji a nikdy se jen tak neomrzí. Může to být řízek s bramborovou kaší, guláš od maminky nebo nějaká zahraniční specialita. Chuťové buňky každého jsou nastaveny jinak a podle toho pracují. Přemýšleli jste někdy, že také můžete vnímat jídlo a pití podle toho v jakém znamení jste se narodili? Jinak mohou na jídlo reagovat Býci a jinak Panny. A kdoví, možná je vaše oblíbené jídlo právě to, které by vám mělo chutnat podle vašeho znamení. Jak to tedy je?

Široká nabídka

Dnes je v restauracích, fast foodech a jiných stáncích s jídlem nabídka opravdu široká. Pro někoho je to dobře, protože může neustále zkoušet něco nového. Jiný je zase spíš nešťastný, protože neví, co si vybrat. Chuť má na všechno, ale sáhne obvykle po klasice, protože co kdyby mu to nechutnalo? Někdo vyhledává gurmánské zážitky, jiný si vaří nejraději doma. Jaké jídlo a pití je vaše pravé podle znamení?

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci jsou přímočaří a upřímní, nebude-li jim jídlo chutnat, narovinu vám to řeknou. Milují cizokrajná jídla, čím větší dálka a exotičtější pokrm, tím lépe. Když si dají pizzu, pak je to pravá italská, chtějí-li čínu, snaží se najít pravou čínskou restauraci. Vietnamská křehká kachna, rýžové nudle nebo italské špagety, to jsou jídla, kterými je neurazíte. K pití si rádi dají pomerančový džus a vodku, mnohdy smíchané v jeden drink.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Zrozenci Kozoroha jsou cílevědomí a ambiciózní lidé a rádi své ambice přenášejí do jídelníčku, respektive do zdravého jídelníčku. Mléko, oleje, omastky, sádlo a podobně je pro ně fuj. Často jsou Kozorozi vegetariáni nebo rovnou vegani. Ovesná kaše slazená agave nebo javorovým sirupem, čočka v salátu. Pokud maso pak třeba jehněčí na fících a podobně. Nepatří mezi milovníky alkoholu, takže jasmínový nebo mátový čaj to jistí.

Přečíst  Hádky – jak jsou na tom berani, býci a blíženci?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..