Jídlo a pití? Zkuste vybírat podle znamení! 4

Napsala | 18.11.2019

Každý má nějaké to nejoblíbenější jídlo a pití, které si dává nejčastěji a nikdy se jen tak neomrzí. Může to být řízek s bramborovou kaší, guláš od maminky nebo nějaká zahraniční specialita. Chuťové buňky každého jsou nastaveny jinak a podle toho pracují. Přemýšleli jste někdy, že také můžete vnímat jídlo a pití podle toho v jakém znamení jste se narodili? Jinak mohou na jídlo reagovat Býci a jinak Panny. A kdoví, možná je vaše oblíbené jídlo právě to, které by vám mělo chutnat podle vašeho znamení. Jak to tedy je?

Široká nabídka

Dnes je v restauracích, fast foodech a jiných stáncích s jídlem nabídka opravdu široká. Pro někoho je to dobře, protože může neustále zkoušet něco nového. Jiný je zase spíš nešťastný, protože neví, co si vybrat. Chuť má na všechno, ale sáhne obvykle po klasice, protože co kdyby mu to nechutnalo? Někdo vyhledává gurmánské zážitky, jiný si vaří nejraději doma. Jaké jídlo a pití je vaše pravé podle znamení?

Lev (23. července – 22. srpna)

Lidé narozeni ve znamení Lva nemají problémy s vůdcovstvím. Jsou to právě oni, kteří ostatní vedou směle za jasným cílem. Jejich etika je elegantní, stolování ukázkové. Jsou mistři konverzace a nenuceného konverzování. Milují vše nové, takže francouzská kuchyně bude pravá, burgundská omáčka doplněná lehkými těstovinami a maso. Mají také rádi broskve a ananas. K pití vsází na to nejlepší – bílé víno správné značky nebo sekt s jahodami.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny jsou pečlivé, trpělivé a logicky smýšlející. Možná i díky tomu si potrpí na zdravou stravu, protože ta jejich tělu pomáhá a udržuje ho zdravé. Mívají obtíže se zažíváním, proto jsou vhodné pokrmy se zeleninou a hlavně z čerstvých surovin. Francouzské brambory, lečo, různé saláty. Mohou jich chutnat koktejly jako Bloody Mary a podobně.

Přečíst  Hubnutí – má na to vliv znamení? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..