Jídlo a pití? Zkuste vybírat podle znamení! 2

Napsala | 29.08.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Každý má nějaké to nejoblíbenější jídlo a pití, které si dává nejčastěji a nikdy se jen tak neomrzí. Může to být řízek s bramborovou kaší, guláš od maminky nebo nějaká zahraniční specialita. Chuťové buňky každého jsou nastaveny jinak a podle toho pracují. Přemýšleli jste někdy, že také můžete vnímat jídlo a pití podle toho v jakém znamení jste se narodili? Jinak mohou na jídlo reagovat Býci a jinak Panny. A kdoví, možná je vaše oblíbené jídlo právě to, které by vám mělo chutnat podle vašeho znamení. Jak to tedy je?

Široká nabídka

Dnes je v restauracích, fast foodech a jiných stáncích s jídlem nabídka opravdu široká. Pro někoho je to dobře, protože může neustále zkoušet něco nového. Jiný je zase spíš nešťastný, protože neví, co si vybrat. Chuť má na všechno, ale sáhne obvykle po klasice, protože co kdyby mu to nechutnalo? Někdo vyhledává gurmánské zážitky, jiný si vaří nejraději doma. Jaké jídlo a pití je vaše pravé podle znamení?

Beran (21. března – 20. dubna)

Berani jsou živelná znamení, mají opravdu velké množství životní energii. Jsou rádi průbojní a ambiciózní. Mohou jíst všechno a jejich tělo to zvládá. Mají rádi maso, takže vepřové, hovězí, zvěřina, to je jejich. Když se k tomu přidají opékané brambory nebo hranolky a dobrá pepřová omáčka, je to ideální. Zapít to mohou pivem nebo vínem.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býci jsou praktická a materiální znamení, mají klidnou povahu a často je jejich smyslem života práce. Býci mají velmi vybrané gurmánské chutě. Milují klasické omáčky, takže svíčková, štěpánská, znojemská, křenová a další budou ty pravé. Radost budete mít z italských lasagní s mletým masem. Dát si můžete vodku nebo jiné sladké likéry, které jsou výborným doplňkem.

Přečíst  Kdo je největším lhářem – zjistíte to podle znamení zvěrokruhu! 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..