Jídlo a pití? Zkuste vybírat podle znamení! 1

Napsala | 06.11.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Každý má nějaké to nejoblíbenější jídlo a pití, které si dává nejčastěji a nikdy se jen tak neomrzí. Může to být řízek s bramborovou kaší, guláš od maminky nebo nějaká zahraniční specialita. Chuťové buňky každého jsou nastaveny jinak a podle toho pracují. Přemýšleli jste někdy, že také můžete vnímat jídlo a pití podle toho v jakém znamení jste se narodili? Jinak mohou na jídlo reagovat Býci a jinak Panny. A kdoví, možná je vaše oblíbené jídlo právě to, které by vám mělo chutnat podle vašeho znamení. Jak to tedy je?

Široká nabídka

Dnes je v restauracích, fast foodech a jiných stáncích s jídlem nabídka opravdu široká. Pro někoho je to dobře, protože může neustále zkoušet něco nového. Jiný je zase spíš nešťastný, protože neví, co si vybrat. Chuť má na všechno, ale sáhne obvykle po klasice, protože co kdyby mu to nechutnalo? Někdo vyhledává gurmánské zážitky, jiný si vaří nejraději doma. Jaké jídlo a pití je vaše pravé podle znamení?

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnáři mají velmi originální myšlení a vsází na neobyčejný životní styl. Často mívají idealistické názory a nezáleží jim až tak moc na tom, co mají na talíři. Klidně si dopřejí jídlo, kde se kombinují nečekané suroviny a chutě – rádi jsou originální. Fíky v šunce, medový meloun v šunce, mořské plody se sladkou omáčkou a podobně. Koktejl si můžete dát například s citronem, vodkou a pálenkou.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby jsou jako znamení klidné a jemné. Mají rádi domov a rádi si dopřávají domácí stravu. Když už jdou do restaurace, pak chtějí svíčky, hezké prostředí a dobré jídlo. Mají rádi plody moře, ale taková česká klasika v podobě bramborového salátu a smaženého kapra či jiné ryby, to vyhraje na celé čáře. Rádi objevují kouzlo bílého rumu, ale s ním je nutno zacházet opatrně.

Přečíst  Hebrejský horoskop – ukáže, jaké máte silné a slabé stránky 4
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..