Jakou barvu nosit? Vybírejte podle znamení! 4

By | 15.10.2020

Máte svou oblíbenou barvu, kterou nosíte takřka neustále? Cokoliv, co je můžete pořídit v barvě, volíte právě ve své oblíbené? Každý člověk se narodil v určitém znamení zvěrokruhu a právě ono jej do jisté míry ovlivňuje a hodně pomáhá. Spousta věcí vás tímto ovlivňuje a díky tomu můžete žít život, jaký žijete, reagovat tak, jak reagujete v určitých situacích. Možná to může mít vliv také na vaši oblíbenou barvu.

Červená nebo modrá?

Ke každému se hodí jiná barva a to nejen z hlediska znamení, ale také z toho důvodu, že ne každá barva se hodí k typu pleti a barvě vlasů, ženy to moc dobře znají. Někomu prospívá zelená barva jinému naopak fialová, červená nebo bílá. Sáhnete-li po barvě, která vám sedí podle horoskopu, můžete lépe a rychleji najít partnera, mít práci snů a podobně. Jaká barva se hodí právě k tomu vašemu znamení?

Lev (23. července – 22. srpna)

Lev je znamení, které se rádo vyhřívá na slunci a miluje obdiv okolí a druhých. S tím se pojí také tvořivost a vůbec láska k lidem. Milují lesk, třpyt a zlato, takže je pro ně přirozeně ideální barva zlatá. Ta jim přináší spoustu síly a pozitivní myšlení. Můžete sáhnout po zlatých špercích, které vás rozzáří a doladí outfit. Se zlatou barvou budete silní a neporazitelní.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny ovládá planeta Merkur, což se pojí se Zemí. Toto znamení je plné života, jsou však dosti analytičtí a hodně opatrní. Proto jsou pro ně ideální zemité barvy, které vás krásně doplní. Jaké barvy? Například olivově zelená, opálová, okrová, karamelová a podobně. právě tyto barvy jim dodají potřebnou stabilitu a také jim pomůže v růstu a zlepšování. Díky těmto barvám se budete cítit lépe a spokojeně.

Přečíst  Jednání s lidmi – jak jsou na tom jednotlivá znamení? 5
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..