Jak začít den podle znamení – jak na to? 3

Napsala | 17.08.2019

Zamyslete se nad tím, jak trávíte své ráno. Zazvoní vám budík a vy hned vyskočíte z postele a začínáte celý den? Nebo potřebujete nějaký ten čas na probuzení, válíte se deset minut v posteli a vše děláte rozvláčně a pomalu. Nevycházíte z domu bez snídaně? Nebo naopak, nesnídáte, ale raději si dáte kávu nebo třeba před prací jdete cvičit? Každý má svůj zaběhlý systém a rituál, který si ráno co ráno dopřáváte. Někdo všechno dělá ve spěchu, jiný neváhá vstát dřív a udělat vše v poklidu a pohodě. Jak to máte vy?

Nestíháte nebo máte dost času?

Po ránu mají všichni své rituály, které dodržují, díky kterým se jim možná lépe vstává nebo lépe začíná celý den. Máte pocit, že se vám během dne nic nedaří? Vstáváte později a nemáte pocit, že byste využili dobře celý den? Nemůžete se vzpamatovat ze všeho, co ráno děláte? Snídaně není na programu dne a tím pádem máte celé dny hlad? Jaké ranní rituály jsou pro vás vhodné podle znamení?

Blíženci (22. května – 21. června)

Pro Blížence je ideální ráno to, které začínají meditací. Jejich mysl by se totiž měla posílit, udělat si pořádek, pročistit ji. Přes noc se vám tam nashromáždilo mnoho věcí, které potřebujete usměrnit a dát jim řád. Mozek potřebuje svou ranní porci potravy a tou je právě meditace. Díky tomu se po ránu dobře naladíte, zklidníte a hned se vám půjde do práce lépe.

Rak (22. června – 22. července)

Jde o lidi velmi emotivní, kteří potřebují po ránu vizualizaci celého dne nebo třeba řízenou meditaci. Pro jejich emoce a uzemnění emocí je to velmi důležité a zjistíte, jak skvěle to pomáhá. Představíte si emoce, které chcete během dne prožívat, všechny věci, které proběhnou právě s touto emocí a promítnete si je do mysli. Tímto se můžete účinně zbavovat stresu, nervozity a dalších negativních emocí.

Přečíst  Zklamání v lásce – proč vám to stále nevychází podle znamení? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..