Jak začít den podle znamení – jak na to? 2

By | 15.08.2020

Zamyslete se nad tím, jak trávíte své ráno. Zazvoní vám budík a vy hned vyskočíte z postele a začínáte celý den? Nebo potřebujete nějaký ten čas na probuzení, válíte se deset minut v posteli a vše děláte rozvláčně a pomalu. Nevycházíte z domu bez snídaně? Nebo naopak, nesnídáte, ale raději si dáte kávu nebo třeba před prací jdete cvičit? Každý má svůj zaběhlý systém a rituál, který si ráno co ráno dopřáváte. Někdo všechno dělá ve spěchu, jiný neváhá vstát dřív a udělat vše v poklidu a pohodě. Jak to máte vy?

Nestíháte nebo máte dost času?

Po ránu mají všichni své rituály, které dodržují, díky kterým se jim možná lépe vstává nebo lépe začíná celý den. Máte pocit, že se vám během dne nic nedaří? Vstáváte později a nemáte pocit, že byste využili dobře celý den? Nemůžete se vzpamatovat ze všeho, co ráno děláte? Snídaně není na programu dne a tím pádem máte celé dny hlad? Jaké ranní rituály jsou pro vás vhodné podle znamení?

Beran (21. března – 20. dubna)

Jak by měl své ráno začínat Beran? Rychle. Disponují spoustou energie a to klidně hned po ránu, takže je pro ně vhodné ranní cvičení. Díky tomu můžete vyplavit adrenalin a hormony štěstí což může mít vliv na emoce, které se během celého dne snažíte předávat druhým. Právě ranní cvičení snižuje stres a úzkost a dovolí vám tak hned po ránu se uvolnit než půjdete do práce.

Býk (21. dubna – 21. května)

Pořádná snídaně je základ! Říkají to všechny články o hubnutí, lékaři a poradci. Pro Berany základ dne. Na snídani nikdy nešetřete časem, raději si přivstaňte a udělejte si čas, případně jděte někam na snídani, kde vám ji připraví. Pomůže vám to naladit se na celý den, doplní energii, kterou nemáte a s plným žaludkem se člověk hned cítí mnohem lépe a spokojeněji.

Přečíst  Hledání motivace – proč se zrovna vašemu znamení nic nechce? 4
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..