Jak vybrat správnou knihu? Může napovědět znamení! 6

By | 27.06.2020

Přemýšlíte nad tím, jakou knihu si v knihkupectví koupit? Nikdy dopředu nevíte, co vás bude bavit, co se vám bude dobře číst nebo dokonce, co vás strhne natolik, že se od příběhu neodpoutáte. Někdy koupíte knihu, která vám poté leží v knihovničce dlouhou dobu a zbytečně. Možná sáhnout po jiném autorovi? Nebo vyzkoušet úplně jiný žánr? A co doporučení kamarádů nebo známých? Vybrat si tu správnou knihu, pokud vysloveně nemilujete čtení a je vám jedno, co se vám dostane pod ruku, je mnohdy těžké. Můžete si výběr zjednodušit? Třeba zkusit vybírat knihu podle znamení?

Znamení a oblíbené knihy

Horoskop a znamení může poradit v opravdu mnoha věcech. Jednou z takových je například i to, co si přečíst nebo jakou knihu si pořídit. Některá znamení se ráda bojí, proto sáhnou po hororu, jiná zase chtějí skrz písmenka prožít romantickou lásku nebo se ocitnout v dávné historii. Jaká kniha je správná pro vaše znamení?

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci mají rádi zábavu a smích, proto se u knih a příběhů rádi zasmějí. Negativ a špatných věcí je v běžném životě nadmíru, proč se nezasmát? Vždy sáhnou raději po humorných románech, povídky ze života, to je jejich. Spíše preferují lehké čtení, nad kterým nemusí tolik přemýšlet a jít do hloubky. Bavit je mohou například komiksy různého druhu. Z autorů si mohou oblíbit Halinu Pawlowskou. Nepohrdnou také klasikou jako Osudy dobrého vojáka Švejka nebo Saturnin a podobně.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozoroh je člověk, který rád hloubá a přemýšlí, proto i kniha musí mít tyto dva znaky. Mají rádi vědu, chtějí logičnost příběhu, vše musí dávat smysl a být na reálném základě. Sci-fi není špatnou volbou, ovšem jen ty knihy, které jsou propracované do nejmenšího detailu. Z klasiky rádi vsadí na Stařec a moře nebo Olivera Twista. Z novějších knih to může být Dívka v pavoučí síti.

Přečíst  Jak na děti – vyzkoušet můžete sílu horoskopu! 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..