Jak vybrat správnou knihu? Může napovědět znamení! 4

Napsala | 25.02.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Přemýšlíte nad tím, jakou knihu si v knihkupectví koupit? Nikdy dopředu nevíte, co vás bude bavit, co se vám bude dobře číst nebo dokonce, co vás strhne natolik, že se od příběhu neodpoutáte. Někdy koupíte knihu, která vám poté leží v knihovničce dlouhou dobu a zbytečně. Možná sáhnout po jiném autorovi? Nebo vyzkoušet úplně jiný žánr? A co doporučení kamarádů nebo známých? Vybrat si tu správnou knihu, pokud vysloveně nemilujete čtení a je vám jedno, co se vám dostane pod ruku, je mnohdy těžké. Můžete si výběr zjednodušit? Třeba zkusit vybírat knihu podle znamení?

Znamení a oblíbené knihy

Horoskop a znamení může poradit v opravdu mnoha věcech. Jednou z takových je například i to, co si přečíst nebo jakou knihu si pořídit. Některá znamení se ráda bojí, proto sáhnou po hororu, jiná zase chtějí skrz písmenka prožít romantickou lásku nebo se ocitnout v dávné historii. Jaká kniha je správná pro vaše znamení?

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi nejsou z těch, kteří čtou jeden jediný žánr tak, že by ostatní neexistovali. Rádi si přečtou cokoliv, co je zaujme, inspiruje nebo co se jim bude líbit. Ze čtení potřebují mít maximální zážitek, chtějí z něj vytřískat co nejvíc. Rádi si přečtou dobrou detektivku, knihy na motivy skutečných událostí. Budou se jim líbit knihy jako Velký Gatsby, Divočina, Pravidla moštárny a podobně.

Panna (23. srpna – 22. září)

Pannám v knize neuniknou nejmenší detaily. Čtou pomaličku, pečlivě a dlouhý román či kniha na pokračování je pro ně tím pravým. Vždy se vyznají v celém ději, filozofické úvahy, smysl života a podobně, to je něco, co je pro ně ideální. Nechávají se často a rádi unášet příběhem, který čtou. Jsou ti, kteří knihy čítají opakovaně. Ideální pro ně může být Panství Downton, Jméno růže a podobně.

Přečíst  Hádky – jak jsou na tom váhy, štír a střelec?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..