Jak vybrat správnou knihu? Může napovědět znamení! 3

By | 17.06.2020

Přemýšlíte nad tím, jakou knihu si v knihkupectví koupit? Nikdy dopředu nevíte, co vás bude bavit, co se vám bude dobře číst nebo dokonce, co vás strhne natolik, že se od příběhu neodpoutáte. Někdy koupíte knihu, která vám poté leží v knihovničce dlouhou dobu a zbytečně. Možná sáhnout po jiném autorovi? Nebo vyzkoušet úplně jiný žánr? A co doporučení kamarádů nebo známých? Vybrat si tu správnou knihu, pokud vysloveně nemilujete čtení a je vám jedno, co se vám dostane pod ruku, je mnohdy těžké. Můžete si výběr zjednodušit? Třeba zkusit vybírat knihu podle znamení?

Znamení a oblíbené knihy

Horoskop a znamení může poradit v opravdu mnoha věcech. Jednou z takových je například i to, co si přečíst nebo jakou knihu si pořídit. Některá znamení se ráda bojí, proto sáhnou po hororu, jiná zase chtějí skrz písmenka prožít romantickou lásku nebo se ocitnout v dávné historii. Jaká kniha je správná pro vaše znamení?

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci inklinují ke knihám, kde mohou rozvíjet svou fantazii, kde mohou představovat jednu z postav, kde se dozví spoustu novinek a informací. Knihy, které vypráví nejen příběh, ale zároveň je také poučí, to je jejich. Rádi se zapletou do děje, že nevnímají nic okolo sebe. Detektivky jsou jejich oblíbené, pokouší se odhalit, kdo je vrah, kdo má nejlepší motiv nebo kdo je onen záhadný muž v příběhu. Sáhnou po knihách jako Sherlock Holmes, ocení knihy autora Jo Nesbø.

Rak (22. června – 22. července)

Raci jsou rození romantici a přesně takové příběhy a knihy pro ně budou nejlepší. Umí se vžít a vcítit do postavy, rádi prožívají romantiku skrz knihu. Mají radost z dobrých konců a ve chvíli, kdy kniha končí happy endem, je pro ně ta pravá. Knihy, které končí špatně, jim dlouho nedají spát a trápí je. Ideální jsou knihy jako Pýcha a předsudek, Milý Johne, Talisman a další červená knihovna.

Přečíst  Módní styl podle horoskopu – jaký bude ten váš? 5
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..