Jak vybrat správnou knihu? Může napovědět znamení! 2

Napsala | 13.10.2019

Přemýšlíte nad tím, jakou knihu si v knihkupectví koupit? Nikdy dopředu nevíte, co vás bude bavit, co se vám bude dobře číst nebo dokonce, co vás strhne natolik, že se od příběhu neodpoutáte. Někdy koupíte knihu, která vám poté leží v knihovničce dlouhou dobu a zbytečně. Možná sáhnout po jiném autorovi? Nebo vyzkoušet úplně jiný žánr? A co doporučení kamarádů nebo známých? Vybrat si tu správnou knihu, pokud vysloveně nemilujete čtení a je vám jedno, co se vám dostane pod ruku, je mnohdy těžké. Můžete si výběr zjednodušit? Třeba zkusit vybírat knihu podle znamení?

Znamení a oblíbené knihy

Horoskop a znamení může poradit v opravdu mnoha věcech. Jednou z takových je například i to, co si přečíst nebo jakou knihu si pořídit. Některá znamení se ráda bojí, proto sáhnou po hororu, jiná zase chtějí skrz písmenka prožít romantickou lásku nebo se ocitnout v dávné historii. Jaká kniha je správná pro vaše znamení?

Beran (21. března – 20. dubna)

Beran je znamení, které překypuje životní energií. Musí neustále něco dělat, takže když se na chvíli zastaví, alespoň kvůli činnosti smysluplné. A čtení se mu tak jeví, pokud ovšem bude číst ty správné knihy. Jen tak snadno si nenajde svůj oblíbený žánr. Milují akci, napětí a vášeň, takže kniha, která je umí překvapit a ve které se neustále něco děje, je to pravé. Zaujme jistě Pán much, Robinson Crusoe z novějších autorů třeba cokoliv od Stiega Larssona nebo knihu Dívka ve vlaku či Zmizelá.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býci jsou materialisté a často se ženou jen za prací. Čtení je pro ně něco jako rituál, vždy se pohodlně usadí do křesla, zabalí se do deky, uvaří si k tomu čaj nebo kávu, přinesou sušenky. Je to chvíle, kdy mohou relaxovat. Knihy mají rádi propracované, kladou důraz na detaily, komplikované zápletky, složité literární postavy, které toho hodně prožívají. Dobrou volbou bude Sofiina volba nebo knihy Radky Třeštíkové.

Přečíst  Nejčastější lži – o čem nejčastěji lžou jednotlivá znamení? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..