Jak to vidí řečtí bohové – kdy jste se narodili? 2

Napsala | 19.03.2019

Ve starověkém Řecku věřili, že každý den v týdnu je spojen a vzájemně propleten s nějakou energií z planet a také se k tomu přidali řečtí bohové. U těch se ostatně věřilo na spoustu věcí, jeden byl vládcem moří, druhý podsvětí, další byla bohyně lásky a mnoho a mnoho dalšího. Věřilo se, že bohové, kromě toho, že vládli dané oblasti, přinášeli lidem také určité povahové vlastnosti.

Den, kdy jste se narodili

Podle nich také měl na lidi vliv den, ve kterém se narodili. Jak se na den narození dívat z pohledu řeckých bohů? U těchto bohů je to trošku jiné, protože den nekončí a nezačíná půlnocí, ale úsvitem. Znamená to tedy, že narodili jste se mezi půlnocí a čtvrtou hodinou ráno, pak jste dítě předešlého dne.

Středa – bůh Hermes

Půlku pracovního týdne ovládá Merkur. Nad středou také bdí bůh Hermes, který se spojuje se znalostmi, s informacemi a inteligencí. Proto lidé, kteří se narodili ve středu, dostali do vínku vyrovnanost, klid a také poměrně dobrý a bystrý úsudek. Lidé narozeni právě ve středu jsou většinou introverti, takže nejsou úplně hlasití a viděni všude. Ovšem i tak se dobře baví na večírku nebo oslavě, nejsou to nudní patroni. Milují svou práci, cestování. Svou práci dobře odvedou v marketingu nebo byznysu.

Čtvrtek – bůh Zeus

Čtvrtek ovládá a chrání Jupiter, z bohů je to právě vládce Zeus. Lidé narození v tomto dni jsou velmi okouzlující, jsou to rození extroverti, jsou rádi, když přitahují pozornost a obdiv ostatních lidí. Chtějí mít okolo sebe jen lidi, kteří jim podkuřují a obdivují je. V tento den se rodí také vůdci a přirozené autority. Jsou to lidé s názorem, takže diskuze s nimi je plodná a zábavná. Mají přirozené charisma, mohou však být dobrými manipulátory, takže pozor na ně!

Přečíst  Horoskop podle starých Řeků 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..