Jak se vypořádat s depresí podle znamení? 4

Napsala | 20.05.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Někdy se prostě den nepovede a vy tak domů přicházíte naštvaní, nervózní a ve stresu, což vaší náladě a psychické pohodě moc nepřidává. Když se však psychická pohoda nedaří srovnat delší dobu, můžete začít trpět nějakými problémy, které mohou přerůst v něco horšího, co poté jde obtížněji řešit a léčit. Vypořádat se s obtížnými depresemi není jednoduché a každé jedno znamení k tomu přistupuje jinak.

Nepříjemné deprese

Když se řekne deprese, každý si představí něco úplně jiného. Někomu přijde, že má deprese po pár neúspěšných životních prohrách, někdo vidí depresi jako dlouhodobou psychickou poruchu, která může být opravdu velmi závažná. Většinou se léčí psychoterapií spolu s antidepresivy, které předepíše lékař. A jak se deprese projevuje? Obvykle se snižují či úplně vymizejí schopnosti prožít potěšení, radosti a nadšení. Cítíte jen patologický smutek. Jak se s depresemi vyrovnávají jednotlivá znamení?

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi jsou vůdčí typy, mají přirozenou autoritu, chtějí být chváleni, oslavováni, rádi poslouchají komplimenty, potřebují stát v centru společnosti. Lev se snaží ukazovat svému okolí i blízkým to, jak se zrovna cítí. Nevnucuje jim však své emoce, není s nimi na obtíž. Když se o něj pokouší deprese, pak nějak neví, co si s tím vším počít. Pokouší se jí zahánět tvůrčí a kreativní prací nebo zábavou, která se mu často vymkne z rukou a to není dobré.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny jsou velmi pečlivé, trpělivé organizované a praktické. Vše mají rády pod kontrolou a velmi dobře zorganizované, nemají rády překvapení nebo něco, co není v jejich plánu. Tím, že si vše zorganizují, mají pocit, že deprese zrovna na ně nemohou. Udělají vše, co jde, aby na to nemysleli, nepřipustili si to a nemuseli to tudíž řešit. Deprese? Když na ni nemyslím, nemám ji.

Přečíst  Jak na děti – vyzkoušet můžete sílu horoskopu! 7
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..