Jak se vypořádat s depresí podle znamení? 2

Napsala | 10.05.2019

Někdy se prostě den nepovede a vy tak domů přicházíte naštvaní, nervózní a ve stresu, což vaší náladě a psychické pohodě moc nepřidává. Když se však psychická pohoda nedaří srovnat delší dobu, můžete začít trpět nějakými problémy, které mohou přerůst v něco horšího, co poté jde obtížněji řešit a léčit. Vypořádat se s obtížnými depresemi není jednoduché a každé jedno znamení k tomu přistupuje jinak.

Nepříjemné deprese

Když se řekne deprese, každý si představí něco úplně jiného. Někomu přijde, že má deprese po pár neúspěšných životních prohrách, někdo vidí depresi jako dlouhodobou psychickou poruchu, která může být opravdu velmi závažná. Většinou se léčí psychoterapií spolu s antidepresivy, které předepíše lékař. A jak se deprese projevuje? Obvykle se snižují či úplně vymizejí schopnosti prožít potěšení, radosti a nadšení. Cítíte jen patologický smutek. Jak se s depresemi vyrovnávají jednotlivá znamení?

Beran (21. března – 20. dubna)

Berani jsou znamení živá, mají velkou spoustu energie, která jim kraluje, a oni mohou bez problémů zvládat vše okolo sebe. Jde o lidi průbojné, ambiciózní a velmi rádi se pro věci nadchnou. Beran, když se dostane do deprese, může být agresivní, což je však jen maska, kterou nasazuje před okolím, když je naštvaný. Je citlivým jedincem, snaží se najít někoho, komu se může svěřit. Ne vždycky je to pro druhého nepříjemné. Má problémy se druhým otevřít, jeho snaha bývá trochu neohrabaná.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býk je praktický člověk, který miluje materiální věci. Velmi rád si dopřává, je skvělým požitkářem. Má klidnou a vyrovnanou povahu. Když je Býk v depresi, snaží se přesvědčovat všechny okolo sebe, že on v depresi není, že všichni ostatní trpí depresí. Shazování viny na ostatní je jeho doménou. Nejlepší řešení? změna prostředí, odpočinek a spousta spánku.

Přečíst  Parfém podle znamení – jakou vůni si vybrat? 4
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..