Jak se vypořádat s depresí podle znamení? 1

Napsala | 05.05.2019

Někdy se prostě den nepovede a vy tak domů přicházíte naštvaní, nervózní a ve stresu, což vaší náladě a psychické pohodě moc nepřidává. Když se však psychická pohoda nedaří srovnat delší dobu, můžete začít trpět nějakými problémy, které mohou přerůst v něco horšího, co poté jde obtížněji řešit a léčit. Vypořádat se s obtížnými depresemi není jednoduché a každé jedno znamení k tomu přistupuje jinak.

Nepříjemné deprese

Když se řekne deprese, každý si představí něco úplně jiného. Někomu přijde, že má deprese po pár neúspěšných životních prohrách, někdo vidí depresi jako dlouhodobou psychickou poruchu, která může být opravdu velmi závažná. Většinou se léčí psychoterapií spolu s antidepresivy, které předepíše lékař. A jak se deprese projevuje? Obvykle se snižují či úplně vymizejí schopnosti prožít potěšení, radosti a nadšení. Cítíte jen patologický smutek. Jak se s depresemi vyrovnávají jednotlivá znamení?

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnář je znamení, které velmi rádo jde proti proudu, mívá poměrně dobré a originální myšlení. Jeho životní styl není úplně obvyklý, takže jejich emoce jsou vždycky tak trochu jako na houpačce. Nedržíte konstantně jednu emoci – ať už smutek nebo radost. V jedné chvíli jste smutní a zdrcení a v další naopak veselí, šťastní a spokojení. Když jsou vaše emoce pod tlakem a nemůžete je projevit naplno, býváte nepříjemní a také velmi hádaví.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby jsou poměrně jemné a klidné povahy, jsou duchovně založené a cení si opravdu hodně své harmonie a silně vyvinuté intuici. Často vidí věci, které druhým nedocházejí nebo jsou pro ně skryté. Bohužel mají často sklony k depresím a to největší ze všech znamení. Cítí emoce lidí okolo a velmi silně je ovlivňují. Jestliže se dlouho pohybují mezi negativisty, sami mohou upadnout do deprese. Potřebují okolo sebe pozitivní lidi.

Přečíst  Životní poslání – jak k němu přistupují znamení? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..