Jak na děti – vyzkoušet můžete sílu horoskopu! 7

By | 12.09.2020

Máte pocit, že svým potomkům vůbec nerozumíte a v podstatě nevíte, co od nich čekat? Maminky v šestinedělí také tápou. Miminko pláče, ale je přebaleno, najedeno a nemělo by mu nic být. Přesto pláčou a maminky přemýšlí, co dělat, jak pláči zabránit a co s ním provést. Popřípadě jsou děti už větší, ale stále nevíte, jaké mohou mít nadání, možná nějaký přirozený talent. V čem je rozvíjet? Kam posouvat jejich talent a um, aby jim to možná pomohlo někdy v budoucnosti? Zkuste na to jít skrz znamení a dětem pomoci v tomto ohledu.

Lev (21. července – 20. srpna)

Znamení Lva je vždy oslnivé a autoritativní a to už odmalička. Děti narozené v tomto znamení proto mnohdy vykazují svou osobnost a to už od kolébky. Někdy se můžete setkávat se sobečkem, který myslí jen a pouze na sebe. On chce největší kus, on vyžaduje pozornost, on potřebuje dostat všechno hned. Ve výchově je tedy důležitější mít ráznou výchovu a pevnější ruku a to již od útlého dětství. Velice rychle se může dítě změnit a nedůsledností vypěstujete problémy s dospívání.

Chce řídit všechno a všechny okolo sebe, ovšem umí se zastat také slabších a těch, kterým je ubližováno. Jsou tvořiví, hraví a rádi se projevují autoritativně. Můžete dítě přihlásit do různých tvůrčích a kreativních kroužků, kde se bude moci předvádět a získá nějakou tu pochvalu nebo potlesk. Přijmout obdiv je pro něj samozřejmost.

Když ho něco nebaví, dává to najevo a nebude to dělat. Někdy může ze sourozenců tvořit své vlastní posluhovače, to je nutno zatrhnout hned v zárodku. Zvládnout děti ve znamení Lva není zrovna jednoduché, bude to chtít trpělivost a také pádné argumenty, neustupovat a vydržet, i když se setkáte tu a tam se záchvaty vzteku. Když budou větší, mohou se uplatnit jako vedoucí či manažeři.

Přečíst  Hádky – jak jsou na tom lev, rak a panna?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..