Jak na děti – vyzkoušet můžete sílu horoskopu! 12

By | 02.11.2020

Máte pocit, že svým potomkům vůbec nerozumíte a v podstatě nevíte, co od nich čekat? Maminky v šestinedělí také tápou. Miminko pláče, ale je přebaleno, najedeno a nemělo by mu nic být. Přesto pláčou a maminky přemýšlí, co dělat, jak pláči zabránit a co s ním provést. Popřípadě jsou děti už větší, ale stále nevíte, jaké mohou mít nadání, možná nějaký přirozený talent. V čem je rozvíjet? Kam posouvat jejich talent a um, aby jim to možná pomohlo někdy v budoucnosti? Zkuste na to jít skrz znamení a dětem pomoci v tomto ohledu.

Kozoroh (21. prosince – 20. ledna)

Děti ve znamení Kozoroha jsou klidné, vyrovnané a tiché, učiněný poklad. V batolecím věku si je nebudete moci vynachválit, takové klidné miminko chtějí všichni rodiče. Jsou to však jedinci tvrdohlaví, ta se však u nich objevuje o něco později. Potřebují cítit ve své rodině stabilitu a pohodu, řád a jistotu, protože jinak se mohou uzavřít do sebe. Do vínku jim byla dána ctižádost, takže si jdou přesně a tvrdě za svým. Nebojí se zklamání a umí jej poměrně dobře a rychle překonávat.

Občas z nich můžete mít pocit, že máte před sebou malé dospělé. Jsou dosti praktickými jedinci, jsou pilní, mají vůli. Někdy bývají dobrými vzory pro své sourozence. Je třeba u nich rozvíjet emocionální inteligenci, protože často inklinují spíše k samotě, uzavřenosti. Nebývají zrovna citliví vůči sobě i vůči druhým. Neumí projevovat emoce tak jednoduše, jako druzí. Rozvíjejte v nich tyto dovednosti.

Rovněž je podporujte v radosti, hravosti, spontánnosti a schopnosti radovat se a to i z drobností. Jsou to praktičtí jedinci, proto je občas učte spontánnosti a dětskosti. Můžete se na tohoto jedince spolehnout a to jak v dětském věku, tak i v tom dospělém. Když dorostou do věku, chtějí být užiteční, proto jim není cizí zapojit se do práce a inkasovat nějakou tu korunu.

Přečíst  Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..