Jak na děti – vyzkoušet můžete sílu horoskopu! 10

By | 20.10.2020

Máte pocit, že svým potomkům vůbec nerozumíte a v podstatě nevíte, co od nich čekat? Maminky v šestinedělí také tápou. Miminko pláče, ale je přebaleno, najedeno a nemělo by mu nic být. Přesto pláčou a maminky přemýšlí, co dělat, jak pláči zabránit a co s ním provést. Popřípadě jsou děti už větší, ale stále nevíte, jaké mohou mít nadání, možná nějaký přirozený talent. V čem je rozvíjet? Kam posouvat jejich talent a um, aby jim to možná pomohlo někdy v budoucnosti? Zkuste na to jít skrz znamení a dětem pomoci v tomto ohledu.

Štír (21. října – 20. listopadu)

Dítě narozené ve znamení Štíra je velmi vnímavé a citlivější, než ostatní děti. Jeho emoce bývají často velmi intenzivní, proto s nimi zacházejte opatrně, abyste děti zbytečně neranily. Rychle se měnící nálady, na to se připravte. Je dobré s dítětem komunikovat opatrně, aby se nebálo vyjádřit to, co aktuálně cítí, aby neměl pocit, že musí skrývat své emoce. Tyto děti charakterizuje velká představivost, tajemství, záhady, to je jejich. Potřebují mít klid a někdy také soukromí a čas.

Připravte se na to, že výchova nebude jednoduchá. Ve škole budou pokládat zajímavé dotazy, budou chtít odpověď, potřebují pocítit bezpečí a lásku, jedině tak rozvinou své emoce. Když je rodiče a dospělí odmávnou nebo jejich emoce zlehčí, budou mít tendence uzavírat se do sebe, potlačovat emoce a mohou se stát citově chladnými jedinci, kteří vše nechávají pod pokličkou.

Odmalička u dětí rozvíjejte kreativitu a jejich představivost. Někdy mohou mít rychlejší vývoj, na to se připravte. Pořiďte jim hlavolamy, různé skládačky a podobně. Pozor také na rychlejší erotický vývoj, tito jedinci budou v této oblasti poněkud zvídaví. Tolerantnost a chápavost jsou vlastnosti, kterými se jako rodiče vybavte.

Přečíst  Znamení horoskopu Vodnář - Díl V.
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..