Jak na děti – vyzkoušet můžete sílu horoskopu! 1

By | 29.09.2020

Máte pocit, že svým potomkům vůbec nerozumíte a v podstatě nevíte, co od nich čekat? Maminky v šestinedělí také tápou. Miminko pláče, ale je přebaleno, najedeno a nemělo by mu nic být. Přesto pláčou a maminky přemýšlí, co dělat, jak pláči zabránit a co s ním provést. Popřípadě jsou děti už větší, ale stále nevíte, jaké mohou mít nadání, možná nějaký přirozený talent. V čem je rozvíjet? Kam posouvat jejich talent a um, aby jim to možná pomohlo někdy v budoucnosti? Zkuste na to jít skrz znamení a dětem pomoci v tomto ohledu.

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Děti ve znamení Vodnáře jsou originálními jedinci. Běžně se můžou vymaňovat z jakýchkoliv kolektivů – ve školce, škole, jesličkách nebo mezi dětmi. Pro jejich výchovu je potřeba se obrnit velkou dávkou trpělivosti, máte doma velkého individualistu. Ten potřebuje lásku a pochopení. Jeho originální myšlení vás může překvapit, ale do budoucna se mu to může hodit.

Děti ve znamení Vodnářů jsou přátelští, nemají problém s druhými, ale potřebují čas na to, aby se seznámili. Také jim dopřejte čas sami pro sebe. Potřebují ho možná víc než jiná znamení. Osobní prostor pro něco, co dělají rádi. Jestliže po vás budou chtít zapsat na šerm, bojové sporty a podobně, nedivte se, mají sklony jít proti proudu, takže neobvyklé koníčky nebo zájmy jsou na místě. Mívají odpor proti zavedeným zvyklostem, nejsou zrovna ti, kteří se vyžívají ve stoletých pravidlech, rádi je mění a to mnohdy i nešťastnou formou vzdoru.

Přijměte to, že je vaše dítko jiné, že potřebuje jiný styl zacházení, že jej nesvážete pravidly a postupy. Snaha jej změnit se nesetkává s úspěchem, navíc si může s sebou nést nějaká ta traumata, která se v dospělosti pracně zpracovávají. Dopřejte jim čas, aby mohly snít o všem, co chtějí a potřebují. Už odmalička jim vštěpujte, že jsou pravidla, která musíme dodržovat všichni. Jedině tak dosáhnete určité akceptovatelnosti a to, co skutečně děti dodržet musí, dodrží.

Přečíst  Ženy ve znamení Blíženců – jaké ve skutečnosti jsou?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..