Hubnutí – má na to vliv znamení? 6

Napsala | 03.02.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

V novém roce má spousta lidí předsevzetí, která si dává a snaží se jednotlivé věci plnit. Asi jedním z nejčastějších předsevzetí je hubnutí a vůbec zpevnění těla. Odhodlaně se do toho pustíte, držíte diety, cvičíte, ale vidět to nikde moc není? Začínáte přemýšlet nad tím, co děláte špatně? Je něco, co by se mohlo z vašeho pohledu zlepšit? Co by vám pomohlo?

Dieta a horoskop

Napadlo vás, že znamení, ve kterém jste se narodili, vás může ovlivňovat i v tomto odvětví? Zkuste se na to podívat blíže, možná najdete nějaké ty souvislosti. A možná bude stačit jen pár maličkých úprav, posunů nebo pohledů na diety a hubnutí obecně a bude se vám to dařit. Třeba jen nevolíte správnou stravu nebo ten správný sport. Hubnutí podle horoskopů může jít dohromady.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Ženy narozeny v tomto znamení obvykle přibírají zejména okolo boků. Nedokážete si odepřít dobré jídlo a prostřený stůl je pro vás výzvou. Pokud máte rádi jídlo, pak je nutno to vyvážit fyzickou aktivitou a kalorie spálit. Vyzkoušejte náročnější sporty jako bojové aktivity, kardio cvičení, horolezectví, vydejte se na túry. V jídle dejte přednost zelenině a to v jakékoliv úpravě, myslete na luštěninu, pokud nemusíte, vyhněte se masu, dejte si sóju, rýži, brambory a těstoviny.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Přejídání je škodlivé pro tělo i pro zdraví. Dejte pozor také na to, aby bylo vaše tělo v pořádku, možná budete potřebovat pár vitamínů. Ze sportu si můžete zkusit tenis, míčové hry. Máte rádi pohodu, proto jděte do sauny nebo také na masáže. Rádi sledujete filmy a seriály, proto si pořiďte rotoped a můžete sportovat u svého oblíbeného seriálu či filmu. Pro Kozorohy je nutná pravidelnost, pětkrát denně jíst plus také pitný režim.

Přečíst  Domácí mazlíčci – jací se k vám budou hodit podle znamení? 4
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..