Hubnutí – má na to vliv znamení? 5

Napsala | 01.02.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

V novém roce má spousta lidí předsevzetí, která si dává a snaží se jednotlivé věci plnit. Asi jedním z nejčastějších předsevzetí je hubnutí a vůbec zpevnění těla. Odhodlaně se do toho pustíte, držíte diety, cvičíte, ale vidět to nikde moc není? Začínáte přemýšlet nad tím, co děláte špatně? Je něco, co by se mohlo z vašeho pohledu zlepšit? Co by vám pomohlo?

Dieta a horoskop

Napadlo vás, že znamení, ve kterém jste se narodili, vás může ovlivňovat i v tomto odvětví? Zkuste se na to podívat blíže, možná najdete nějaké ty souvislosti. A možná bude stačit jen pár maličkých úprav, posunů nebo pohledů na diety a hubnutí obecně a bude se vám to dařit. Třeba jen nevolíte správnou stravu nebo ten správný sport. Hubnutí podle horoskopů může jít dohromady.

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy obvykle až tak netloustnou, ale to neznamená, že mohou jíst nezřízeně. Velmi rády jedí, takže když to přeženou, problém je na světě. Mají jídlo velmi rádi, ideálně ty nejvybranější delikatesy. Poté musí sáhnout k redukci stravy a začít aktivní pohyb. Váhy jsou týmoví hráči, takže sáhnou po týmovém sportu, ale rádi cvičí také sami. Musí je to bavit, takže míra kreativity je pro ně důležitá. Vyhněte se cukrům, bílému pečivu. Ideální jsou luštěniny, rýže, mořské plody, ovoce, zelenina.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štíři žijí svůj život naplno a podobně se staví také k jídlu. Rádi si jej dopřávají hodně, ale zase mají spoustu aktivit, takže to pro ně nemusí být úplně problém. Pokud se však problém s kilogramy navíc objeví, raději to řešte sportem. Jděte na běžky, trénujte, dobré mohou být také bojové sporty. Ve stravě se vyhněte mléčným výrobkům, zaměřte se na to, co je zbytečné, takzvaně „na chuť“.

Přečíst  Andělské karty – jak z nich věštit?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..