Hubnutí – má na to vliv znamení? 4

Napsala | 31.01.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

V novém roce má spousta lidí předsevzetí, která si dává a snaží se jednotlivé věci plnit. Asi jedním z nejčastějších předsevzetí je hubnutí a vůbec zpevnění těla. Odhodlaně se do toho pustíte, držíte diety, cvičíte, ale vidět to nikde moc není? Začínáte přemýšlet nad tím, co děláte špatně? Je něco, co by se mohlo z vašeho pohledu zlepšit? Co by vám pomohlo?

Dieta a horoskop

Napadlo vás, že znamení, ve kterém jste se narodili, vás může ovlivňovat i v tomto odvětví? Zkuste se na to podívat blíže, možná najdete nějaké ty souvislosti. A možná bude stačit jen pár maličkých úprav, posunů nebo pohledů na diety a hubnutí obecně a bude se vám to dařit. Třeba jen nevolíte správnou stravu nebo ten správný sport. Hubnutí podle horoskopů může jít dohromady.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lev je pan požitkář, takže ho nebaví úplné vaření doma, ale spíš rád chodí do restaurací, fast foodů. Večeře a obědy s přáteli, to je jeho. Rád přehání, vytahuje se a dobře se nají, což může později zanechávat stopy v podobě kilogramů navíc. Když musí jít do sebe, nedělá to úplně rád, ale překročí-li to únosnou mez, pak je dieta a cvičení nutností. Může chodit do posilovny, hrát volejbal, tancovat. V jídelníčku se snažte jíst ryby, sóju, zeleninu, rýži, ovoce. Omezte alkohol.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny jsou ukázněné, takže když přiberou, velmi rychle se vrátí jejich váha zpátky. Hlídají si své zdraví a je pro ně důležité. Využívají rády přirozený pohyb, tedy chodí na procházky, túry, běhají. Cizí jim není jízda na kole a cokoliv venku. Rádi relaxují u jógy. Puntičkářské Panny si najdou specialistu, který jim sestaví speciální plán, který budou dodržovat, k tomu budou hodně pít vodu.

Přečíst  Ženy a kariéra – jak to umí ovlivnit znamení? 7
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..