Hubnutí – má na to vliv znamení? 3

Napsala | 28.01.2019

V novém roce má spousta lidí předsevzetí, která si dává a snaží se jednotlivé věci plnit. Asi jedním z nejčastějších předsevzetí je hubnutí a vůbec zpevnění těla. Odhodlaně se do toho pustíte, držíte diety, cvičíte, ale vidět to nikde moc není? Začínáte přemýšlet nad tím, co děláte špatně? Je něco, co by se mohlo z vašeho pohledu zlepšit? Co by vám pomohlo?

Dieta a horoskop

Napadlo vás, že znamení, ve kterém jste se narodili, vás může ovlivňovat i v tomto odvětví? Zkuste se na to podívat blíže, možná najdete nějaké ty souvislosti. A možná bude stačit jen pár maličkých úprav, posunů nebo pohledů na diety a hubnutí obecně a bude se vám to dařit. Třeba jen nevolíte správnou stravu nebo ten správný sport. Hubnutí podle horoskopů může jít dohromady.

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci mají spoustu energie, takže se rádi pouští do věcí, které jsou nové. Experimentují v mnoha věcech, například v jídle nebo také i ve sportu. Sportují velmi rádi na čerstvém vzduchu, takže to může být běh, jóga, plavání, jízda na kole a podobně. Zvládnou spoustu aktivit díky přívalu energie. V kuchyni se nedržte zpátky, volte zdravou stravu – saláty, ovoce, zelenina, ryby, bílé maso. Přidávejte nové plodiny, nacházejte nové recepty. Hlavně ne stereotyp, ten Blížencům nesvědčí.

Rak (22. června – 22. července)

Raci mají rádi organizaci, rádi si svůj život naplánují do posledního detailu. Pokud přiberou, mají stejný postup u hubnutí. Velmi rádi vaří, takže je pro ně nějaký ten pohyb nutností. Mohou chodit plavat, cvičit, tancovat nebo provozovat jógu. Důležité je držet se dál od špatných a stresujících věcí. Dávají přednost tradiční kuchyni, takže se ji snažte v rámci hubnutí trochu přetvořit. Méně knedlíků, hodně kuřecího masa, ryb, zeleniny a podobně. Vyhněte se sladkému jídlu.

Přečíst  Živé kameny – je dobré je mít doma?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..