Hubnutí – má na to vliv znamení? 2

Napsala | 11.11.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

V novém roce má spousta lidí předsevzetí, která si dává a snaží se jednotlivé věci plnit. Asi jedním z nejčastějších předsevzetí je hubnutí a vůbec zpevnění těla. Odhodlaně se do toho pustíte, držíte diety, cvičíte, ale vidět to nikde moc není? Začínáte přemýšlet nad tím, co děláte špatně? Je něco, co by se mohlo z vašeho pohledu zlepšit? Co by vám pomohlo?

Dieta a horoskop

Napadlo vás, že znamení, ve kterém jste se narodili, vás může ovlivňovat i v tomto odvětví? Zkuste se na to podívat blíže, možná najdete nějaké ty souvislosti. A možná bude stačit jen pár maličkých úprav, posunů nebo pohledů na diety a hubnutí obecně a bude se vám to dařit. Třeba jen nevolíte správnou stravu nebo ten správný sport. Hubnutí podle horoskopů může jít dohromady.

Beran (21. března – 20. dubna)

Beran má rád nové výzvy, takže cokoliv, co mu navrhnete a do čeho se pustí, se setkává s úspěchem a začne ho bavit. Ovšem výsledky? Ty potřebuje vidět ihned! Je nutno si uvědomit, že všechno má svůj čas, podobně jako dieta a cvičení. Vybírejte si takový druh pohybu, u kterého se nejen zapotíte, ale také vás to bude bavit. Může to být plavání, tanec, zumba, jízda na kole. V jídelníčku se držte pestrých barev – ovoce, zelenina, čerstvé ryby, drůbeží maso. Zrychlit metabolismus pomůže koření – chilli, zázvor, česnek nebo pepř.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býci mají sklony k přibývání na váze, protože jsou požitkáři a milují dobré víno a také jídlo. Když se rozhodnou, že zhubnout, většinou nemívají výraznější problém dodržet vše, co si usmyslí, jsou zase důslední. Ze sportů jim nevadí dřít v posilovně, jsou také týmoví hráči, takže je pro ně vhodný jakýkoliv kolektivní sport, aerobic a podobně. Ve stravě se vyhněte tučným jídlům a hustým omáčkám, raději sáhněte po rýži, zeleninových salátech a masu.

Přečíst  Ochranný talisman – který je pro vaše znamení ten pravý? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..